Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kuiv. kana rin.fil. sojakastmega Chick&Go 30g

    Kuiv. kana rin.fil. sojakastmega Chick&Go 30g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 79,67 €/kg

  • Vinnut. veiseliha Teriyaki Jerkey Karni 50g
    Valmistatud Eestis

    Vinnut. veiseliha Teriyaki Jerkey Karni 50g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 55,80 €/kg

  • Seal.sn. teriyaki-must. Snäkk Pro Rakvere 50g
    Valmistatud Eestis

    Seal.sn. teriyaki-must. Snäkk Pro Rakvere 50g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 55,80 €/kg

  • Krevetid kooritud soolvees Marwi MSC 300/140g
    Valmistatud Eestis

    Krevetid kooritud soolvees Marwi MSC 300/140g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,64 €/kg

  • Grillvorstid Merevaik Rakvere 600g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Grillvorstid Merevaik Rakvere 600g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,48 €/kg

  • Grill-liha sea väl.fil. 3 pipra mar. M&M 500g
    Valmistatud Eestis

    Grill-liha sea väl.fil. 3 pipra mar. M&M 500g

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,98 €/kg

  • Broileritiivad Rimi värske A-klass kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Broileritiivad Rimi värske A-klass kg

    4.49 € per kg

    Hind ühiku kohta: 4,49 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Sink Jamon Serrano Rakvere 105g
    Valmistatud Eestis

    Sink Jamon Serrano Rakvere 105g

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 44,67 €/kg

  • Keefirimarinaadis sašlõkk
    Valmistatud Eestis

    Keefirimarinaadis sašlõkk

    11.79 € per kg

    Hind ühiku kohta: 11,79 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.5 kg 0.5kg

  • Kuivatatud latikafilee ribad Kaluri 40g
    Valmistatud Eestis

    Kuivatatud latikafilee ribad Kaluri 40g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 87,25 €/kg

  • Maksapasteet jõhvikatega Astri Köök 200g
    Valmistatud Eestis

    Maksapasteet jõhvikatega Astri Köök 200g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

  • Vikerforellimari Rimi 50g

    Vikerforellimari Rimi 50g

    5.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 107,80 €/kg

  • Küpsetatud tagakoot Rakvere vp kg
    5
    99 €
    5,99 €/kg
    Valmistatud Eestis

    Küpsetatud tagakoot Rakvere vp kg

    7.49 € per kg

    Hind ühiku kohta: 7,49 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:1.5 kg 1.5kg

  • Chorizo viinerid juustuga Nõo 310g
    Valmistatud Eestis

    Chorizo viinerid juustuga Nõo 310g

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,55 €/kg

  • Veisemaks jahutatud Rimi Smart kg
    Hea hind iga päev

    Veisemaks jahutatud Rimi Smart kg

    7.29 € per kg

    Hind ühiku kohta: 7,29 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Lõherull kuumsuitsu Oniors Zivis kg

    Lõherull kuumsuitsu Oniors Zivis kg

    13.59 € per kg

    Hind ühiku kohta: 13,59 €/kg

  • Snäkkvorst Hot&Wild Nõo 85g
    Valmistatud Eestis

    Snäkkvorst Hot&Wild Nõo 85g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,12 €/kg

  • Sea välisfilee Rakvere kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Sea välisfilee Rakvere kg

    9.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 9,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:2.5 kg 2.5kg

  • Heeringafilee marinaadis sibulaga 500g/310g
    Valmistatud Eestis

    Heeringafilee marinaadis sibulaga 500g/310g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,52 €/kg

  • Heer.fil.tükid peediga majon. Rimi Smart 200g
    Hea hind iga päev

    Heer.fil.tükid peediga majon. Rimi Smart 200g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,25 €/kg

Filtreeri

Filtreeri