Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kuumsuitsutatud broilerikoib Rimi Smart vp kg
    Hea hind iga päev

    Kuumsuitsutatud broilerikoib Rimi Smart vp kg

    4.39 € per kg

    Hind ühiku kohta: 4,39 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.4 kg 0.4kg

  • Veiseklops vasardatud Rakvere 400g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Veiseklops vasardatud Rakvere 400g

    12.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,72 €/kg

  • Vorst juustuga Kabanos Rimi 120g

    Vorst juustuga Kabanos Rimi 120g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,08 €/kg

  • Kanapulgad maisikattega Tallegg 280g
    Valmistatud Eestis

    Kanapulgad maisikattega Tallegg 280g

    3.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,75 €/kg

  • Tursk vürtsikas kuivatatud MSDM 36g

    Tursk vürtsikas kuivatatud MSDM 36g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 59,72 €/kg

  • Grillribid Teriyaki eelküps. Rannarootsi 900g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Grillribid Teriyaki eelküps. Rannarootsi 900g

    8.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,66 €/kg

  • T.kala tükid õlis Kapten Grant MSC 185g/130g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele

    T.kala tükid õlis Kapten Grant MSC 185g/130g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,92 €/kg

  • Surimi pulgad Rimi Smart 150g
    Hea hind iga päev

    Surimi pulgad Rimi Smart 150g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,27 €/kg

  • Kanamaksapasteet Rimi Smart 300g
    Hea hind iga päev

    Kanamaksapasteet Rimi Smart 300g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,30 €/kg

  • Seakõrvasnäkid Nõo 130g
    Valmistatud Eestis

    Seakõrvasnäkid Nõo 130g

    2.79 € per tk
    Tavahind: 3,09 €

    Hind ühiku kohta: 21,46 €/kg

  • Merekapsas Rimi kalmaaride 250g

    Merekapsas Rimi kalmaaride 250g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,40 €/kg

  • Peekoni lõigud Rakvere kg
    Valmistatud Eestis

    Peekoni lõigud Rakvere kg

    9.69 € per kg

    Hind ühiku kohta: 9,69 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.5 kg 0.5kg

  • Suitsusink Treski Hüä Nõo vp kg
    Valmistatud Eestis

    Suitsusink Treski Hüä Nõo vp kg

    13.29 € per kg

    Hind ühiku kohta: 13,29 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.45 kg 0.45kg

  • Har. süvam.garn. sv. Rimi Mare MSC 180g/100g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele

    Har. süvam.garn. sv. Rimi Mare MSC 180g/100g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 47,90 €/kg

  • Poolsuitsuvorst Rakvere 350g
    Valmistatud Eestis

    Poolsuitsuvorst Rakvere 350g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,83 €/kg

  • Broileri poolkoib kuumsuits. Rimi Smart vp kg
    Hea hind iga päev

    Broileri poolkoib kuumsuits. Rimi Smart vp kg

    3.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 3,99 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.4 kg 0.4kg

  • Gr.vorst. Matsimoka juustu ja šampinjon. 365g
    Valmistatud Eestis

    Gr.vorst. Matsimoka juustu ja šampinjon. 365g

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,41 €/kg

  • Poolsuitsuvorst servelaat Rakvere 500g

    Poolsuitsuvorst servelaat Rakvere 500g

    5.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,58 €/kg

  • Šašlõki toorvorstid Rakvere 400g
    Valmistatud Eestis

    Šašlõki toorvorstid Rakvere 400g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,47 €/kg

  • Broileri seljatükid Rimi Smart, kg
    Hea hind iga päev

    Broileri seljatükid Rimi Smart, kg

    1.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 1,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:1.5 kg 1.5kg

Filtreeri

Filtreeri