Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Frankfurter Rimi 210g

    Frankfurter Rimi 210g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,48 €/kg

  • Angersäga marineeritud Wool 250g/150g
    Valmistatud Eestis

    Angersäga marineeritud Wool 250g/150g

    7.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 51,27 €/kg

  • Šašlõkivorstid broilerilihast Tallegg 400g
    Valmistatud Eestis

    Šašlõkivorstid broilerilihast Tallegg 400g

    4.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,72 €/kg

  • Kalles Kaviar Abba MSC 190g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele
    Hea hind iga päev

    Kalles Kaviar Abba MSC 190g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,21 €/kg

  • Külms. Atlandi lõhefilee vii. Rimi Smart 100g
    Hea hind iga päev

    Külms. Atlandi lõhefilee vii. Rimi Smart 100g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,90 €/kg

  • Toorsuitsuvorst seemnekattega Rakvere 110g

    Toorsuitsuvorst seemnekattega Rakvere 110g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,55 €/kg

  • H.fil.tükid klassik. Kapten Grant 210g/145g

    H.fil.tükid klassik. Kapten Grant 210g/145g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,07 €/kg

  • Surimi pulgad glut.v. jahut. Atlantika 250g
    Gluteenivaba

    Surimi pulgad glut.v. jahut. Atlantika 250g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,36 €/kg

  • Eelküps. BBQ-suitsune tagakoot M&M vp kg
    Valmistatud Eestis

    Eelküps. BBQ-suitsune tagakoot M&M vp kg

    6.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 6,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:1.4 kg 1.4kg

  • Armeenia šašlõkk seakaelakarb. Steff 600g
    Valmistatud Eestis

    Armeenia šašlõkk seakaelakarb. Steff 600g

    6.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,48 €/kg

  • Meritint kuivatatud MSDM 36g

    Meritint kuivatatud MSDM 36g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 59,72 €/kg

  • Vinnutatud räim Kaluri 100g
    Valmistatud Eestis

    Vinnutatud räim Kaluri 100g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,90 €/kg

  • Seavälisfileest minutipihv Rakvere 380g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Seavälisfileest minutipihv Rakvere 380g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,50 €/kg

  • Seakaelakarbonaad sinepi-apel.Maits.Mar.
    Valmistatud Eestis

    Seakaelakarbonaad sinepi-apel.Maits.Mar.

    12.29 € per kg

    Hind ühiku kohta: 12,29 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.6 kg 0.6kg

  • Guljašš kartulitega Rannarootsi 400g
    Valmistatud Eestis

    Guljašš kartulitega Rannarootsi 400g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,22 €/kg

  • American BBQ grill-ribi Rakvere 900g

    American BBQ grill-ribi Rakvere 900g

    11.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,77 €/kg

  • Vürtsikilu fileed õlis Briis 160g/120g
    Valmistatud Eestis

    Vürtsikilu fileed õlis Briis 160g/120g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,92 €/kg

  • Vorst Fuet Artesano Selection by Rimi 2x160g

    Vorst Fuet Artesano Selection by Rimi 2x160g

    3.95 € per tk
    Tavahind: 4,39 €

    Hind ühiku kohta: 12,34 €/kg

  • Rebitud sealiha bbq kastmes M&M 200g
    Valmistatud Eestis

    Rebitud sealiha bbq kastmes M&M 200g

    2.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,25 €/kg

  • Traditsiooniline salaami Matsimoka 150g
    Valmistatud Eestis

    Traditsiooniline salaami Matsimoka 150g

    3.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,00 €/kg

Filtreeri

Filtreeri