Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Forellimari premium 100g

    Forellimari premium 100g

    10.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 106,90 €/kg

  • Sink Serrano viilutatud Argal 250g

    Sink Serrano viilutatud Argal 250g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,96 €/kg

  • Vinnutatud vorst fuetec iberico Elpozo 150g

    Vinnutatud vorst fuetec iberico Elpozo 150g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,27 €/kg

  • Kalmaariribad suitsumaitselised MSDM 36g

    Kalmaariribad suitsumaitselised MSDM 36g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 60,83 €/kg

  • Har. süvam.garn. sv. Rimi Mare MSC 400g/170g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele

    Har. süvam.garn. sv. Rimi Mare MSC 400g/170g

    5.89 € per tk
    Tavahind: 6,59 €

    Hind ühiku kohta: 34,65 €/kg

  • Tursk suitsutatud vähesoolane MSDM 36g

    Tursk suitsutatud vähesoolane MSDM 36g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 59,72 €/kg

  • Sea saba Rakvere 600g
    Valmistatud Eestis

    Sea saba Rakvere 600g

    4.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,32 €/kg

  • Räimerullid küüslaugu marinaadis 400g/310g
    Valmistatud Eestis

    Räimerullid küüslaugu marinaadis 400g/310g

    5.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,35 €/kg

  • Külmsuitsusalaami Rimi 300 g

    Külmsuitsusalaami Rimi 300 g

    2.69 € per tk
    Tavahind: 2,99 €

    Hind ühiku kohta: 8,97 €/kg

  • Mahe rohumaaveise minutisteik Linnamäe 220g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe rohumaaveise minutisteik Linnamäe 220g

    10.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 48,41 €/kg

  • Salaami itaaliapärane Rakvere 130g

    Salaami itaaliapärane Rakvere 130g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,54 €/kg

  • Klassikalised grillvorstid Rakvere 600g
    Valmistatud Eestis

    Klassikalised grillvorstid Rakvere 600g

    4.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,32 €/kg

  • Broilerijalad Rimi Smart kg
    Hea hind iga päev

    Broilerijalad Rimi Smart kg

    2.39 € per kg

    Hind ühiku kohta: 2,39 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • BBQ kirsiribi
    Valmistatud Eestis

    BBQ kirsiribi

    9.49 € per kg
    Tavahind: 11,89 €

    Hind ühiku kohta: 9,49 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.6 kg 0.6kg

  • Õrnsoola lõhefilee tükk Rimi 120g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Õrnsoola lõhefilee tükk Rimi 120g

    4.49 € per tk
    Tavahind: 4,99 €

    Hind ühiku kohta: 37,42 €/kg

  • Vannamei viburhännak Rimi ASC 350g
    ASC-sertifikaadiga farmides kasvatatud mereannid

    Vannamei viburhännak Rimi ASC 350g

    5.99 € per tk
    Tavahind: 7,99 €

    Hind ühiku kohta: 17,11 €/kg

  • Konserv hautatud veiseliha Koduküla 250g

    Konserv hautatud veiseliha Koduküla 250g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,96 €/kg

  • Täissuitsuvorst põdralihast Rannarootsi 180g
    Valmistatud Eestis

    Täissuitsuvorst põdralihast Rannarootsi 180g

    3.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,17 €/kg

  • Armeeniapärane grill-liha
    Valmistatud Eestis

    Armeeniapärane grill-liha

    11.39 € per kg

    Hind ühiku kohta: 11,39 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.6 kg 0.6kg

  • Vinnutatud särg Kaluri 200g
    Valmistatud Eestis

    Vinnutatud särg Kaluri 200g

    5.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,45 €/kg

Filtreeri

Filtreeri