Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Jäägrivorstid kuumsuitsu Rimi 350g

    Jäägrivorstid kuumsuitsu Rimi 350g

    2.69 € per tk
    Tavahind: 2,99 €

    Hind ühiku kohta: 7,69 €/kg

  • Salaami Spianata, viilutatud Rimi 70g

    Salaami Spianata, viilutatud Rimi 70g

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,00 €/kg

  • Seaseljafilee suits. Nõo 105g
    Valmistatud Eestis

    Seaseljafilee suits. Nõo 105g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,65 €

    Hind ühiku kohta: 17,05 €/kg

  • Suitsujuustuvorst Lihakas Rakvere 360g
    Valmistatud Eestis

    Suitsujuustuvorst Lihakas Rakvere 360g

    3.15 € per tk
    Tavahind: 3,49 €

    Hind ühiku kohta: 8,75 €/kg

  • Õllesigar Snäkk pro Rakvere 120g
    Valmistatud Eestis

    Õllesigar Snäkk pro Rakvere 120g

    2.39 € per tk
    Tavahind: 2,75 €

    Hind ühiku kohta: 19,92 €/kg

  • Suitsuvorst Tamula Wõro 350g
    Valmistatud Eestis

    Suitsuvorst Tamula Wõro 350g

    2.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,00 €/kg

  • Pepperoni Super Snack vorst M&M 85g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Pepperoni Super Snack vorst M&M 85g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,24 €/kg

  • Broilerišašlõkk sulajuustu Nõo 600g
    Valmistatud Eestis

    Broilerišašlõkk sulajuustu Nõo 600g

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,15 €/kg

  • Surimist pulgad Rimi 150g

    Surimist pulgad Rimi 150g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,60 €/kg

  • Grillvorstid rohke juustuga Rakvere 400g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Grillvorstid rohke juustuga Rakvere 400g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,97 €/kg

  • Pitsakate Nõo 300g
    Valmistatud Eestis

    Pitsakate Nõo 300g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,97 €/kg

  • Lepasuitsupõsk Maks&Moorits vp kg
    Valmistatud Eestis

    Lepasuitsupõsk Maks&Moorits vp kg

    8.49 € per kg

    Hind ühiku kohta: 8,49 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.8 kg 0.8kg

  • Seakeeled suitsutatud Rakvere vp kg
    Valmistatud Eestis

    Seakeeled suitsutatud Rakvere vp kg

    9.39 € per kg

    Hind ühiku kohta: 9,39 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.33 kg 0.33kg

  • Grillitud sardiinid omas mahlas 158g/140g
    Valmistatud Eestis

    Grillitud sardiinid omas mahlas 158g/140g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,93 €/kg

  • Suitsutatud sprotid õlis Rimi 100g/70g

    Suitsutatud sprotid õlis Rimi 100g/70g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,71 €/kg

  • Hanemaksapasteet Nõo 200g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Valmistatud Eestis

    Hanemaksapasteet Nõo 200g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,25 €/kg

  • Turisti hommikueine veiselihast Rimi 250g
    2 ja enam
    -23%
    1
    99 €
    2,59 €
    7,96 €/kg

    Turisti hommikueine veiselihast Rimi 250g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,36 €/kg

  • Kuumsuitsu merluus (heik) vp
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Kuumsuitsu merluus (heik) vp

    13.59 € per kg

    Hind ühiku kohta: 13,59 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.38 kg 0.38kg

  • Krevetid soolvees Viči MSC 200g/100g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele

    Krevetid soolvees Viči MSC 200g/100g

    3.99 € per tk
    Tavahind: 4,79 €

    Hind ühiku kohta: 39,90 €/kg

  • Vinn. seal. snäkk kl. jerky bar Rakvere 30g
    Valmistatud Eestis

    Vinn. seal. snäkk kl. jerky bar Rakvere 30g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 53,00 €/kg

Filtreeri

Filtreeri