Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Maksapasteet kreemjas Rakvere 300g
    Valmistatud Eestis

    Maksapasteet kreemjas Rakvere 300g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,63 €/kg

  • Kuumsuitsu ribid Wool kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Kuumsuitsu ribid Wool kg

    7.79 € per kg

    Hind ühiku kohta: 7,79 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.8 kg 0.8kg

  • Heeringafilee kergsoola Viči 220g/175g

    Heeringafilee kergsoola Viči 220g/175g

    2.29 € per tk
    Tavahind: 2,89 €

    Hind ühiku kohta: 13,09 €/kg

  • Koduviiner Maks&Moorits 500g
    Valmistatud Eestis

    Koduviiner Maks&Moorits 500g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,10 €/kg

  • Täissuitsuvorst Ordu Nõo 250g
    Valmistatud Eestis

    Täissuitsuvorst Ordu Nõo 250g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,16 €/kg

  • Lumekrabi krabim. pulgad surimist Viči 150g

    Lumekrabi krabim. pulgad surimist Viči 150g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,93 €/kg

  • Heeringas kreem. sinepik. Abba MSC 230g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele
    Hea hind iga päev

    Heeringas kreem. sinepik. Abba MSC 230g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,26 €/kg

  • Keele-želeevorst viilutatud Oskar 120g
    Valmistatud Eestis

    Keele-želeevorst viilutatud Oskar 120g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,92 €/kg

  • Maksarõngas Rakvere 300g
    Valmistatud Eestis

    Maksarõngas Rakvere 300g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,30 €/kg

  • Skumbria Tomatikastmes 300g/240g

    Skumbria Tomatikastmes 300g/240g

    2.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,21 €/kg

  • Veiseliha hautatud Rimi 250g

    Veiseliha hautatud Rimi 250g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,76 €/kg

  • Linnu- ja seal. vorstid juustuga Rimi Kabanos

    Linnu- ja seal. vorstid juustuga Rimi Kabanos

    3.99 € per tk
    Tavahind: 5,49 €

    Hind ühiku kohta: 9,07 €/kg

  • Heeringafilee Viči 400g/315g

    Heeringafilee Viči 400g/315g

    5.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,16 €/kg

  • Einepeekon Maks&Moorits 150g
    Valmistatud Eestis

    Einepeekon Maks&Moorits 150g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • Täissuitsuvorst klassik. Maks&Moorits 240g
    Valmistatud Eestis

    Täissuitsuvorst klassik. Maks&Moorits 240g

    2.39 € per tk
    Tavahind: 3,59 €

    Hind ühiku kohta: 9,96 €/kg

  • Vorst Fuet Iberico Argal 150g

    Vorst Fuet Iberico Argal 150g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,27 €/kg

  • Kalkuniguljašš jahutatud Rimi, 450g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kalkuniguljašš jahutatud Rimi, 450g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,09 €/kg

  • Ülesuitsutatud võileivavorst viil Wõro 300g
    Valmistatud Eestis

    Ülesuitsutatud võileivavorst viil Wõro 300g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,83 €/kg

  • Veiserind viilutatud Oskar 100g
    Valmistatud Eestis

    Veiserind viilutatud Oskar 100g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,50 €/kg

  • Pihvid juustuga Rakvere 400g
    Valmistatud Eestis

    Pihvid juustuga Rakvere 400g

    4.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,97 €/kg

Filtreeri

Filtreeri