Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kanarulaad klassikaline Tallegg 400g
    Valmistatud Eestis

    Kanarulaad klassikaline Tallegg 400g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,47 €/kg

  • Täissuitsuvorst Eesti juustuga Nõo 250g
    Valmistatud Eestis

    Täissuitsuvorst Eesti juustuga Nõo 250g

    4.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,56 €/kg

  • Linnu- ja sealihavorstid Rimi Kabanos 120g

    Linnu- ja sealihavorstid Rimi Kabanos 120g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,08 €/kg

  • Grill-liha Armeenia M&M 500g
    Valmistatud Eestis

    Grill-liha Armeenia M&M 500g

    5.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,58 €/kg

  • Täissuitsuvorst Hirve Rannarootsi 240g
    Valmistatud Eestis

    Täissuitsuvorst Hirve Rannarootsi 240g

    3.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,79 €/kg

  • Snäkkvorst Parmig.-Regg. juustug Nõo 85g
    Valmistatud Eestis

    Snäkkvorst Parmig.-Regg. juustug Nõo 85g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,12 €/kg

  • Kanasnäkid Super Snack M&M 85g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kanasnäkid Super Snack M&M 85g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,76 €/kg

  • Sool. Atlandi lõhefilee viil. Rimi Smart 100g
    Hea hind iga päev

    Sool. Atlandi lõhefilee viil. Rimi Smart 100g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,90 €/kg

  • Ahjušnit. Broilerikin.lihast Nõo 400g
    Valmistatud Eestis

    Ahjušnit. Broilerikin.lihast Nõo 400g

    3.49 € per tk
    Tavahind: 4,39 €

    Hind ühiku kohta: 8,72 €/kg

  • Heeringafilee rasvane Viči 240g/190g

    Heeringafilee rasvane Viči 240g/190g

    2.29 € per tk
    Tavahind: 3,09 €

    Hind ühiku kohta: 12,05 €/kg

  • Vorst Salchichon viil. Selection by Rimi 80g

    Vorst Salchichon viil. Selection by Rimi 80g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 34,88 €/kg

  • Seavälisfilee sink Maks&Moorits 150g
    Valmistatud Eestis

    Seavälisfilee sink Maks&Moorits 150g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,93 €/kg

  • Br.kintsul.Kreeka jogurti-ürdim. Tallegg 400g
    Valmistatud Eestis

    Br.kintsul.Kreeka jogurti-ürdim. Tallegg 400g

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,47 €/kg

  • Suitsusingike Rakvere 130g
    Valmistatud Eestis

    Suitsusingike Rakvere 130g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,62 €/kg

  • Konserv Vürtsine sealiha Rannarootsi 240g
    Valmistatud Eestis

    Konserv Vürtsine sealiha Rannarootsi 240g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,79 €/kg

  • Forellifilee külmsuitsutatud Rimi 100g
    Valmistatud Eestis

    Forellifilee külmsuitsutatud Rimi 100g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 39,90 €/kg

  • Kuumsuitsulõhe selgroog Rimi Smart vp kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab
    Hea hind iga päev

    Kuumsuitsulõhe selgroog Rimi Smart vp kg

    4.35 € per kg

    Hind ühiku kohta: 4,35 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.55 kg 0.55kg

  • Toorvorstid sibula ja äädikaga 300g
    Valmistatud Eestis

    Toorvorstid sibula ja äädikaga 300g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,97 €/kg

  • Balti vürtsikilud Briis 400g/300g
    Valmistatud Eestis

    Balti vürtsikilud Briis 400g/300g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,50 €/kg

  • Purust.tuunik.õlis Northland 425g/298g
    Hea hind iga päev

    Purust.tuunik.õlis Northland 425g/298g

    3.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,25 €/kg

Filtreeri

Filtreeri