Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Verikäkk Rakvere 440g
    Valmistatud Eestis

    Verikäkk Rakvere 440g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,20 €/kg

  • Krakov Lihakas Rakvere 300g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Krakov Lihakas Rakvere 300g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,97 €/kg

  • Surimist pulgad jahutatud Viči 300g

    Surimist pulgad jahutatud Viči 300g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,30 €/kg

  • Tuunifilee Selection omas mahl. MSC 200g/140g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Tuunifilee Selection omas mahl. MSC 200g/140g

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,79 €/kg

  • Suitsusink Rakvere 350g
    Valmistatud Eestis

    Suitsusink Rakvere 350g

    3.85 € per tk
    Tavahind: 4,29 €

    Hind ühiku kohta: 11,00 €/kg

  • Sink Jamon curado Selection by Rimi 70g
    2 ja enam
    -21%
    1
    89 €
    2,39 €
    27,00 €/kg

    Sink Jamon curado Selection by Rimi 70g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 34,14 €/kg

  • Fuet Artesano Selection by Rimi 160g

    Fuet Artesano Selection by Rimi 160g

    2.79 € per tk
    Tavahind: 3,79 €

    Hind ühiku kohta: 17,44 €/kg

  • Sea küljeliha jahutatud Rimi kg

    Sea küljeliha jahutatud Rimi kg

    4.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 4,99 €/kg

  • Viiner juustuga EHE 330g
    Valmistatud Eestis

    Viiner juustuga EHE 330g

    3.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,24 €/kg

  • Toorvorstid ploomidega Laste Rakvere 400g
    Valmistatud Eestis

    Toorvorstid ploomidega Laste Rakvere 400g

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,72 €/kg

  • Surimist pulgad Rimi 300g

    Surimist pulgad Rimi 300g

    2.15 € per tk
    Tavahind: 2,39 €

    Hind ühiku kohta: 7,17 €/kg

  • Graavilõhe viilutatud M.V.Wool 200g
    Valmistatud Eestis

    Graavilõhe viilutatud M.V.Wool 200g

    8.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 44,95 €/kg

  • Tuunikala tükid soolvees Gemoss 185g/130g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Tuunikala tükid soolvees Gemoss 185g/130g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,00 €/kg

  • Keedusalaami Tarbatu Nõo 105g
    Valmistatud Eestis

    Keedusalaami Tarbatu Nõo 105g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 34,19 €/kg

  • Viiner lambasooles Päris Oskar 350g
    Valmistatud Eestis

    Viiner lambasooles Päris Oskar 350g

    3.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,43 €/kg

  • Surimipulgad lumekrabist jahutatud Rimi 150g

    Surimipulgad lumekrabist jahutatud Rimi 150g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,27 €/kg

  • Požarski kotlet Tallegg 350g
    Valmistatud Eestis

    Požarski kotlet Tallegg 350g

    2.45 € per tk
    Tavahind: 3,05 €

    Hind ühiku kohta: 7,00 €/kg

  • Juustuvorst suitsutatud M&M 500g
    Valmistatud Eestis

    Juustuvorst suitsutatud M&M 500g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,18 €/kg

  • Maakodu suitsusink Maks&Moorits vp kg
    8
    99 €
    8,99 €/kg
    Valmistatud Eestis

    Maakodu suitsusink Maks&Moorits vp kg

    10.59 € per kg

    Hind ühiku kohta: 10,59 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.35 kg 0.35kg

  • Kalkunil.kotlet.valmistamiseks, jah.Rimi 500g

    Kalkunil.kotlet.valmistamiseks, jah.Rimi 500g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,98 €/kg

Filtreeri

Filtreeri