Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Tuunik.fil. oliiviõl. Selection by Rimi 200g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Tuunik.fil. oliiviõl. Selection by Rimi 200g

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 40,69 €/kg

  • Kuumsuitsuvorst Rimi Smart 300g
    Hea hind iga päev

    Kuumsuitsuvorst Rimi Smart 300g

    0.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,83 €/kg

  • Kodupihvid kreemja juustutäidisega M&M 400g
    Valmistatud Eestis

    Kodupihvid kreemja juustutäidisega M&M 400g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,97 €/kg

  • Kuumsuitsutatud hõbeheik kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Kuumsuitsutatud hõbeheik kg

    12.19 € per kg

    Hind ühiku kohta: 12,19 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.5 kg 0.5kg

  • Pasteet murulauguga M&M 210g
    Valmistatud Eestis

    Pasteet murulauguga M&M 210g

    1.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,43 €/kg

  • P/S Vorst Siimu viilut. Nõo 135g
    Piimavaba Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    P/S Vorst Siimu viilut. Nõo 135g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,89 €/kg

  • K/s seaseljafilee sink Karni 120g
    Valmistatud Eestis

    K/s seaseljafilee sink Karni 120g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,92 €/kg

  • Tuunikala soolvees Kapten Grant MSC 185g/130g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele

    Tuunikala soolvees Kapten Grant MSC 185g/130g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,62 €/kg

  • Kanapallid Wõro 1kg
    Valmistatud Eestis

    Kanapallid Wõro 1kg

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,79 €/kg

  • Kanasink tilliga Tallegg 130g
    Valmistatud Eestis

    Kanasink tilliga Tallegg 130g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,00 €/kg

  • Heeringafil. vähesool. Kapten Grant 240g/180g

    Heeringafil. vähesool. Kapten Grant 240g/180g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,83 €/kg

  • Suitsuvorst juustuga Tõmmu Wõro 350g
    Valmistatud Eestis

    Suitsuvorst juustuga Tõmmu Wõro 350g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,29 €/kg

  • Ribi kondita vaakumpakendis M&M vp kg
    8
    99 €
    8,99 €/kg
    Valmistatud Eestis

    Ribi kondita vaakumpakendis M&M vp kg

    10.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 10,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.35 kg 0.35kg

  • Grillvorst Maitselt mahe M&M 900g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Grillvorst Maitselt mahe M&M 900g

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,10 €/kg

  • Kreemjas kodupasteet Maks&Moorits 210g
    Valmistatud Eestis

    Kreemjas kodupasteet Maks&Moorits 210g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,57 €/kg

  • Suitsurulaad Rakvere 130g
    Valmistatud Eestis

    Suitsurulaad Rakvere 130g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,15 €/kg

  • Kanapallid Tallegg 360g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kanapallid Tallegg 360g

    1.39 € per tk
    Tavahind: 1,79 €

    Hind ühiku kohta: 3,86 €/kg

  • Purust.tuunik.soolv.Northland 425g/298g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab
    Hea hind iga päev

    Purust.tuunik.soolv.Northland 425g/298g

    3.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,25 €/kg

  • Lastevorst M&M 300g
    Valmistatud Eestis

    Lastevorst M&M 300g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,17 €/kg

  • Seakaelakarbonaad suitsut. Rakvere 130g
    Valmistatud Eestis

    Seakaelakarbonaad suitsut. Rakvere 130g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,15 €/kg

Filtreeri

Filtreeri