Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Seavälisfilee suitsusink Rannarootsi 150g
    Valmistatud Eestis

    Seavälisfilee suitsusink Rannarootsi 150g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,27 €/kg

  • Kanafileešnitsel paneeritud M&M 340g
    Valmistatud Eestis

    Kanafileešnitsel paneeritud M&M 340g

    3.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,44 €/kg

  • Sea kaelakarbonaad Rakvere kg
    Valmistatud Eestis

    Sea kaelakarbonaad Rakvere kg

    8.49 € per kg

    Hind ühiku kohta: 8,49 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.6 kg 0.6kg

  • Hernesupikogu Rakvere 800g
    Valmistatud Eestis

    Hernesupikogu Rakvere 800g

    2.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,06 €/kg

  • Atl. heeringafilee Rimi Smart õlis 1kg
    Hea hind iga päev

    Atl. heeringafilee Rimi Smart õlis 1kg

    5.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,72 €/kg

  • Vikerforellimari BIO 80g
    Mahetooted RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Vikerforellimari BIO 80g

    6.59 € per tk
    Tavahind: 7,29 €

    Hind ühiku kohta: 82,38 €/kg

  • Pühajärve sink Maks&Moorits 300g
    Valmistatud Eestis

    Pühajärve sink Maks&Moorits 300g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,30 €/kg

  • Kalk.rinnafil. lõigud, värske, A-kl Rimi 360g

    Kalk.rinnafil. lõigud, värske, A-kl Rimi 360g

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,64 €/kg

  • Lastevorst Valla 240g
    Valmistatud Eestis

    Lastevorst Valla 240g

    0.92 € per tk
    Tavahind: 1,15 €

    Hind ühiku kohta: 3,83 €/kg

  • Broileri lihasmagu Rimi Smart 450g
    Hea hind iga päev

    Broileri lihasmagu Rimi Smart 450g

    1.54 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,42 €/kg

  • Hakklihasegu, jahutatud Rimi Smart 350g
    Hea hind iga päev

    Hakklihasegu, jahutatud Rimi Smart 350g

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,71 €/kg

  • Kuumsuitsuvorstid Rimi Smart 300g
    Hea hind iga päev

    Kuumsuitsuvorstid Rimi Smart 300g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,83 €/kg

  • Vürtskilufilee Briis 160g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Vürtskilufilee Briis 160g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,19 €/kg

  • Maamehesink M&M vp kg
    8
    99 €
    8,99 €/kg
    Valmistatud Eestis

    Maamehesink M&M vp kg

    12.69 € per kg

    Hind ühiku kohta: 12,69 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.55 kg 0.55kg

  • Suitsusardell juustuga Rannarootsi 500g
    Valmistatud Eestis

    Suitsusardell juustuga Rannarootsi 500g

    3.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,30 €/kg

  • Sink seljafilee viilutatud vaak. Oskar 105g
    Valmistatud Eestis

    Sink seljafilee viilutatud vaak. Oskar 105g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,86 €/kg

  • Veisehakkliha mass Rimi Smart 400g
    Hea hind iga päev

    Veisehakkliha mass Rimi Smart 400g

    3.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,37 €/kg

  • Broileritiivad, värske, A-klass Rimi kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Broileritiivad, värske, A-klass Rimi kg

    3.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 3,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.9 kg 0.9kg

  • Eesti br.r.fil.min.pihv vär.A-kl Tallegg 400g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Eesti br.r.fil.min.pihv vär.A-kl Tallegg 400g

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,97 €/kg

  • Seavälisfilee kuumsuitsu viilutatud Rimi 100g

    Seavälisfilee kuumsuitsu viilutatud Rimi 100g

    1.39 € per tk
    Tavahind: 1,55 €

    Hind ühiku kohta: 13,90 €/kg

Filtreeri

Filtreeri