Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Sealihast toorvorstid peenikesed Rimi 400g

    Sealihast toorvorstid peenikesed Rimi 400g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,47 €/kg

  • Veise kaelaliha Rimi kg

    Veise kaelaliha Rimi kg

    18.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 18,99 €/kg

  • Kilud praetud tomatikast. Rimi Smart 240g
    Hea hind iga päev

    Kilud praetud tomatikast. Rimi Smart 240g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,04 €/kg

  • Kanaviiner Tallegg 400g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kanaviiner Tallegg 400g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,97 €/kg

  • Vin. kanalihasn. Orig. jerky bar Tallegg 30g
    Valmistatud Eestis

    Vin. kanalihasn. Orig. jerky bar Tallegg 30g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 53,00 €/kg

  • Kanafileefriikad juustuga Tallegg 300g
    Valmistatud Eestis

    Kanafileefriikad juustuga Tallegg 300g

    2.75 € per tk
    Tavahind: 3,45 €

    Hind ühiku kohta: 9,17 €/kg

  • Täissuitsuvorst Pepperoni Oskar 210g
    Valmistatud Eestis

    Täissuitsuvorst Pepperoni Oskar 210g

    4.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,29 €/kg

  • Suitsuviiner Maks&Moorits 300g
    Valmistatud Eestis

    Suitsuviiner Maks&Moorits 300g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,63 €/kg

  • Viinerid Hot dog Rimi 500g
    Hea hind iga päev

    Viinerid Hot dog Rimi 500g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,38 €/kg

  • Br.poolkoivad, värske, A-kl Rannamõisa 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Br.poolkoivad, värske, A-kl Rannamõisa 500g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,98 €/kg

  • Lihaveise täissuitsuv. Rannarootsi 240g
    Valmistatud Eestis

    Lihaveise täissuitsuv. Rannarootsi 240g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,96 €/kg

  • Šašlõkk klassikalises marinaadis M&M 600g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Šašlõkk klassikalises marinaadis M&M 600g

    3.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,94 €/kg

  • Tuunikala õlis purustat. Rimi Smart 185g/130g
    Hea hind iga päev

    Tuunikala õlis purustat. Rimi Smart 185g/130g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,69 €/kg

  • Pekk Ungari Oskar vp kg
    Valmistatud Eestis

    Pekk Ungari Oskar vp kg

    9.39 € per kg

    Hind ühiku kohta: 9,39 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.3 kg 0.3kg

  • Kananagitsad Rimi 300g

    Kananagitsad Rimi 300g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 5,97 €/kg

  • Suitsukanakoib Tallegg vp kg
    5
    99 €
    5,99 €/kg
    Valmistatud Eestis

    Suitsukanakoib Tallegg vp kg

    7.49 € per kg

    Hind ühiku kohta: 7,49 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.6 kg 0.6kg

  • Suriminuudlid jahutatud Viči 200g

    Suriminuudlid jahutatud Viči 200g

    3.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,75 €/kg

  • Kotlet kiievi Kikas 220g
    Valmistatud Eestis

    Kotlet kiievi Kikas 220g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,32 €/kg

  • Sealihasült Oskar 330g
    Valmistatud Eestis

    Sealihasült Oskar 330g

    3.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,24 €/kg

  • Tailihaviiner Matsimoka 250g
    Valmistatud Eestis

    Tailihaviiner Matsimoka 250g

    4.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,20 €/kg

Filtreeri

Filtreeri