Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Tooma täissuitsuvorst M&M 240g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Tooma täissuitsuvorst M&M 240g

    2.39 € per tk
    Tavahind: 2,65 €

    Hind ühiku kohta: 9,96 €/kg

  • Kaelakarbonaad  Suits. viilutatud Nõo 135g
    Valmistatud Eestis

    Kaelakarbonaad Suits. viilutatud Nõo 135g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,69 €

    Hind ühiku kohta: 13,26 €/kg

  • Eestimaine broiler, värske, A-kl Tallegg kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Eestimaine broiler, värske, A-kl Tallegg kg

    4.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 4,99 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:1.9 kg 1.9kg

  • Veise koot Rimi kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Veise koot Rimi kg

    12.79 € per kg

    Hind ühiku kohta: 12,79 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.67 kg 0.67kg

  • Kalkunifileesink Nõo 105g
    Valmistatud Eestis

    Kalkunifileesink Nõo 105g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,69 €

    Hind ühiku kohta: 17,05 €/kg

  • Pihvid Rakvere 400g
    Valmistatud Eestis

    Pihvid Rakvere 400g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,47 €/kg

  • Br. kintsuliha šašlõkk klassik. marinaad 800g
    Valmistatud Eestis

    Br. kintsuliha šašlõkk klassik. marinaad 800g

    7.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,49 €/kg

  • Sea- ja veisehakkliha M&M 500g
    Valmistatud Eestis

    Sea- ja veisehakkliha M&M 500g

    4.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,78 €/kg

  • Delikatessrulaad Tallegg 500g
    Valmistatud Eestis

    Delikatessrulaad Tallegg 500g

    6.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,58 €/kg

  • Sprotid õlis Rimi 170g/119g

    Sprotid õlis Rimi 170g/119g

    1.75 € per tk
    Tavahind: 1,95 €

    Hind ühiku kohta: 14,71 €/kg

  • Pasteet Karni 170g
    Valmistatud Eestis

    Pasteet Karni 170g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,47 €/kg

  • Viiner Frankfurter Rannarootsi 500g
    Valmistatud Eestis

    Viiner Frankfurter Rannarootsi 500g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,58 €/kg

  • Lõhefilee luudeta ja nahata Rimi 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Lõhefilee luudeta ja nahata Rimi 500g

    12.99 € per tk
    Tavahind: 16,29 €

    Hind ühiku kohta: 25,98 €/kg

  • Lõhefilee külmsuitsu Rimi 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Lõhefilee külmsuitsu Rimi 500g

    18.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,98 €/kg

  • Vinnut. seal.sn. ter.-must. j.bar Rakvere 30g
    Valmistatud Eestis

    Vinnut. seal.sn. ter.-must. j.bar Rakvere 30g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 53,00 €/kg

  • Broileri pooltiivad pun. marin. M&M 600g
    Valmistatud Eestis

    Broileri pooltiivad pun. marin. M&M 600g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,82 €/kg

  • Vin. sink Jamon Serrano Selection by Rimi 80g

    Vin. sink Jamon Serrano Selection by Rimi 80g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,38 €/kg

  • Sealihavorstid Kabanos Rimi 120g

    Sealihavorstid Kabanos Rimi 120g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,08 €/kg

  • Sinkvorst XL viilutatud Maks&Moorits 300g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Sinkvorst XL viilutatud Maks&Moorits 300g

    2.29 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 7,63 €/kg

  • Kodusink Rakvere vp kg
    Valmistatud Eestis

    Kodusink Rakvere vp kg

    11.89 € per kg

    Hind ühiku kohta: 11,89 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.55 kg 0.55kg

Filtreeri

Filtreeri