Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Sai Kodusai suur Fazer 500g

    Sai Kodusai suur Fazer 500g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,90 €/kg

  • Kodusai Röst Fazer 500g

    Kodusai Röst Fazer 500g

    1.60 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,20 €/kg

  • Tosca saiake 100g

    Tosca saiake 100g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,90 €/kg

  • Põrandaleib Peremehe Eesti Pagar 450g
    Valmistatud Eestis

    Põrandaleib Peremehe Eesti Pagar 450g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,98 €/kg

  • Rukkileivake 90g

    Rukkileivake 90g

    0.37 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,70 €/kg

  • Kohupiimasaiake 70g

    Kohupiimasaiake 70g

    0.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,86 €/kg

  • Juuretisesai Fazer 500g
    Sobib veganitele

    Juuretisesai Fazer 500g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,90 €/kg

  • Must seemneleib Jassi Eesti Pagar 310g
    Valmistatud Eestis

    Must seemneleib Jassi Eesti Pagar 310g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,03 €/kg

  • Riisivahvlid Rimi tom. basiilikuga 25g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Riisivahvlid Rimi tom. basiilikuga 25g

    0.50 € per tk
    Tavahind: 0,59 €

    Hind ühiku kohta: 20,00 €/kg

  • Rosinakeeksid VäikeVäänik 300g
    Valmistatud Eestis

    Rosinakeeksid VäikeVäänik 300g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,97 €/kg

  • Must Rukkileib Eesti Pagar 390g
    Valmistatud Eestis

    Must Rukkileib Eesti Pagar 390g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,95 €/kg

  • Näkileib kaerajahuga Rimi 100g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Näkileib kaerajahuga Rimi 100g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,90 €/kg

  • Leib Võiks Leibur 360g

    Leib Võiks Leibur 360g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,14 €/kg

  • Croissant võiga 63g
    Hea hind iga päev

    Croissant võiga 63g

    0.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,37 €/kg

  • Saiad Hot dogi Dance Cake 250g

    Saiad Hot dogi Dance Cake 250g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,36 €/kg

  • Lavašš täisterajahust Eesti Pagar 120g
    Valmistatud Eestis

    Lavašš täisterajahust Eesti Pagar 120g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,92 €/kg

  • Peenleib Pärnamäed 800g
    Valmistatud Eestis

    Peenleib Pärnamäed 800g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,24 €/kg

  • Muhu leib seemnetega 425g
    Valmistatud Eestis

    Muhu leib seemnetega 425g

    2.10 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,94 €/kg

  • Moorapea Lõuna Pagarid 165g
    Valmistatud Eestis

    Moorapea Lõuna Pagarid 165g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,76 €/kg

  • Võiroos Rimi pagaritelt 70g
    Valmistatud Eestis

    Võiroos Rimi pagaritelt 70g

    0.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,86 €/kg

Filtreeri

Filtreeri