Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Küüslauguleivakesed kg
    Valmistatud Eestis

    Küüslauguleivakesed kg

    8.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 8,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.3 kg 0.3kg

  • Must vormileib Eesti Pagar 280g
    Valmistatud Eestis

    Must vormileib Eesti Pagar 280g

    1.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,75 €/kg

  • Juustukukkel Eesti Pagar 4tk 200g
    Valmistatud Eestis

    Juustukukkel Eesti Pagar 4tk 200g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,95 €/kg

  • Täistera riisivahvlid Rimi Smart 100g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Suhkruvaba
    Hea hind iga päev

    Täistera riisivahvlid Rimi Smart 100g

    0.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,50 €/kg

  • Krutoonid sibula-küüslaugu Land Leben 100g

    Krutoonid sibula-küüslaugu Land Leben 100g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,90 €/kg

  • Näkileib traditsiooniline Finn Crisp 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Näkileib traditsiooniline Finn Crisp 200g

    2.09 € per tk
    Tavahind: 2,39 €

    Hind ühiku kohta: 10,45 €/kg

  • Britta kook Rimi 300g
    Valmistatud Eestis

    Britta kook Rimi 300g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,97 €/kg

  • Leivakrõpsud  hapuk-sibula Bon Chance 120g
    Hea hind iga päev

    Leivakrõpsud hapuk-sibula Bon Chance 120g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,75 €/kg

  • Täisteravormileib Ruks Leibur 300g

    Täisteravormileib Ruks Leibur 300g

    1.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,50 €/kg

  • Rukki näkileivad hapukoorega Rimi 200g

    Rukki näkileivad hapukoorega Rimi 200g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,99 €

    Hind ühiku kohta: 9,95 €/kg

  • Täisterarukkileib pärmita Pärnamäed 400g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Täisterarukkileib pärmita Pärnamäed 400g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,97 €/kg

  • Mitmevilja röst Leibur 250g
    Valmistatud Eestis

    Mitmevilja röst Leibur 250g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,76 €/kg

  • Seemne Muhklike Fazer 200g

    Seemne Muhklike Fazer 200g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,69 €/tk

  • Seemneleib Fazer 400g

    Seemneleib Fazer 400g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,22 €/kg

  • Õuna-kaneelitasku Eesti Pagar 50g
    Valmistatud Eestis

    Õuna-kaneelitasku Eesti Pagar 50g

    0.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,91 €/kg

  • Rukkileib täistera Fitlap Leibur 390g
    Valmistatud Eestis

    Rukkileib täistera Fitlap Leibur 390g

    1.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,46 €/kg

  • Krutoonid maitsetaimedega Salling 100g

    Krutoonid maitsetaimedega Salling 100g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,90 €/kg

  • Riisi- ja tatravahvlid Rimi 100g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Suhkruvaba

    Riisi- ja tatravahvlid Rimi 100g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,50 €/kg

  • Marmelaadikeeksid VäikeVäänik 300g
    Valmistatud Eestis

    Marmelaadikeeksid VäikeVäänik 300g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,97 €/kg

  • Jõhvikarull Rimi 300g
    Valmistatud Eestis

    Jõhvikarull Rimi 300g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,30 €/kg

Filtreeri

Filtreeri