Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kohupiimatasku võiga Eesti Pagar 150g
    2 ja enam
    -23%
    1
    15 €
    1,49 €
    7,67 €/kg
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimatasku võiga Eesti Pagar 150g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,93 €/kg

  • Röstsai Kuldne klassik Leibur 250g
    Valmistatud Eestis

    Röstsai Kuldne klassik Leibur 250g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,16 €/kg

  • Viineripirukas pärmitaignast 50g Rimi
    Valmistatud Eestis

    Viineripirukas pärmitaignast 50g Rimi

    0.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,00 €/kg

  • Kodune sepik Leibur 250g
    Sobib veganitele Valmistatud Eestis

    Kodune sepik Leibur 250g

    0.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,76 €/kg

  • Meekook Rimi 350g
    Valmistatud Eestis

    Meekook Rimi 350g

    2.95 € per tk
    Tavahind: 3,99 €

    Hind ühiku kohta: 8,43 €/kg

  • Röst 100% rukkijahu Leiburi 550g
    Valmistatud Eestis

    Röst 100% rukkijahu Leiburi 550g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,55 €/kg

  • Kreemikook Pastel de Nata 57g
    Sobib taimetoitlastele

    Kreemikook Pastel de Nata 57g

    0.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,80 €/kg

  • Koorikleib Rehe Eesti Pagar 200g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Koorikleib Rehe Eesti Pagar 200g

    0.80 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,00 €/kg

  • Lapi leib täisteraga Fazer Street Food 450g

    Lapi leib täisteraga Fazer Street Food 450g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,98 €/kg

  • Keeks Eesti Pagar 250g
    Valmistatud Eestis

    Keeks Eesti Pagar 250g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,76 €/kg

  • Rukki näkil.hapukoorega Ruissipsi 150g

    Rukki näkil.hapukoorega Ruissipsi 150g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,00 €/kg

  • Leib seemnepala Ruks Leibur 260g
    Valmistatud Eestis

    Leib seemnepala Ruks Leibur 260g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,73 €/kg

  • Mini läätsevahvlid Rimi 44g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Mini läätsevahvlid Rimi 44g

    0.88 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,00 €/kg

  • Näkileib rukki Finn Crisp 400g

    Näkileib rukki Finn Crisp 400g

    3.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,62 €/kg

  • Maasika-jogurtikook Rimi 350g
    Valmistatud Eestis

    Maasika-jogurtikook Rimi 350g

    2.95 € per tk
    Tavahind: 3,79 €

    Hind ühiku kohta: 8,43 €/kg

  • Täistera rukkisnäkid hapukoore-sibulaga 150g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Täistera rukkisnäkid hapukoore-sibulaga 150g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,93 €/kg

  • Tatragaletid Dr.Nature 110g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Tatragaletid Dr.Nature 110g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,36 €/kg

  • Täist.rukkileib pärmita Eesti Pagar 730g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Täist.rukkileib pärmita Eesti Pagar 730g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,53 €/kg

  • Maisileivakesed meresoolaga Racio 115g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Maisileivakesed meresoolaga Racio 115g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,09 €/kg

  • Täisterasepik FitLap Leibur 360g
    Valmistatud Eestis

    Täisterasepik FitLap Leibur 360g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,42 €/kg

Filtreeri

Filtreeri