Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Pärmitaigna lihapirukas Rimi pagaritelt 70g
    Valmistatud Eestis

    Pärmitaigna lihapirukas Rimi pagaritelt 70g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,14 €/kg

  • Mini maasikasõõrik sulatatud 23g

    Mini maasikasõõrik sulatatud 23g

    0.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,30 €/kg

  • Saib Leibur 370g
    Valmistatud Eestis

    Saib Leibur 370g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,57 €/kg

  • Must vormileib Fazer 300g

    Must vormileib Fazer 300g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,97 €/kg

  • Hõrk ja õhuke Rukkipala Leibur 195g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Hõrk ja õhuke Rukkipala Leibur 195g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,67 €/kg

  • Leivake juustu-sibula Balsnack 80g
    Valmistatud Eestis

    Leivake juustu-sibula Balsnack 80g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,38 €/kg

  • Must Leib Fazer 600g

    Must Leib Fazer 600g

    1.60 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,67 €/kg

  • Flaffi Leibur 300g

    Flaffi Leibur 300g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,83 €/kg

  • Kapsapirukas 60g
    Valmistatud Eestis

    Kapsapirukas 60g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,83 €/kg

  • Kaerasepik Eesti Pagar 300g
    Valmistatud Eestis

    Kaerasepik Eesti Pagar 300g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,17 €/kg

  • Must näkileib päevalilleseemnetega Fazer 150g

    Must näkileib päevalilleseemnetega Fazer 150g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,60 €/kg

  • Röstsai täistera Kuldne Leibur 500g
    Valmistatud Eestis

    Röstsai täistera Kuldne Leibur 500g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,58 €/kg

  • Peenleib juuretise Fazer 500g
    Sobib veganitele

    Peenleib juuretise Fazer 500g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,38 €/kg

  • Pagariröst täistera Eesti Pagar 430g
    Valmistatud Eestis

    Pagariröst täistera Eesti Pagar 430g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,70 €/kg

  • Riisivahvlid šokolaadi&vaarikatük. Kupiec 70g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Riisivahvlid šokolaadi&vaarikatük. Kupiec 70g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 34,14 €/kg

  • Itaalia leib Bocatta 440g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Itaalia leib Bocatta 440g

    2.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,57 €/kg

  • Kodune kohupiimakook Marta Pagar 400g
    Valmistatud Eestis

    Kodune kohupiimakook Marta Pagar 400g

    5.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,47 €/kg

  • Leib kanepiseem.-rukki. Eesti Pagar 240g
    Valmistatud Eestis

    Leib kanepiseem.-rukki. Eesti Pagar 240g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,79 €/kg

  • Küpsis kihiline Reval 140g
    Valmistatud Eestis

    Küpsis kihiline Reval 140g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,50 €/kg

  • Teratasku Eesti Pagar 280g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Teratasku Eesti Pagar 280g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,54 €/kg

Filtreeri

Filtreeri