Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Leivapulgad mini Tee Rimi 300g

    Leivapulgad mini Tee Rimi 300g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,83 €/kg

  • Mango-passioni tort Rimi 720g
    Valmistatud Eestis

    Mango-passioni tort Rimi 720g

    8.59 € per tk
    Tavahind: 9,89 €

    Hind ühiku kohta: 11,93 €/kg

  • Kaeraküpsised krõbedad jõhvikatega LP 250g
    Valmistatud Eestis

    Kaeraküpsised krõbedad jõhvikatega LP 250g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,96 €/kg

  • Mini kohupiimakoogike Eesti Pagar 15tk 225g
    Valmistatud Eestis

    Mini kohupiimakoogike Eesti Pagar 15tk 225g

    4.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,51 €/kg

  • Tiramisu kook pistaatsiakreemiga GC 250g
    Valmistatud Eestis

    Tiramisu kook pistaatsiakreemiga GC 250g

    8.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,56 €/kg

  • Kirju kassi küpsised Gustav 200g
    Valmistatud Eestis

    Kirju kassi küpsised Gustav 200g

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,45 €/kg

  • Salatikorvike 30tk 360g
    Valmistatud Eestis

    Salatikorvike 30tk 360g

    10.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,14 €/kg

  • Muffinid Dan Cake 4tk 300g

    Muffinid Dan Cake 4tk 300g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,97 €/kg

  • PT Kirsi-kohupiimastritsel Rimi pagar. 0,55kg
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Kirsi-kohupiimastritsel Rimi pagar. 0,55kg

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,89 €/kg

  • PT Sõõrikuvaagen 10tk 230g
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Sõõrikuvaagen 10tk 230g

    9.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 39,96 €/kg

  • Vaarika-juustukook Pagarini 850g
    Valmistatud Eestis

    Vaarika-juustukook Pagarini 850g

    21.59 € per tk
    Tavahind: 23,99 €

    Hind ühiku kohta: 25,40 €/kg

  • Klii torud tum. sees. & juust. Pärnamäed 100g

    Klii torud tum. sees. & juust. Pärnamäed 100g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,90 €/kg

  • Rosinaküpsike Erlandia 200g
    Valmistatud Eestis

    Rosinaküpsike Erlandia 200g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

  • Jaapani m.rõika ja juust. suup. Tastees 65g

    Jaapani m.rõika ja juust. suup. Tastees 65g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,92 €/kg

  • Õuna-kohupiimakook Pagaripoisid 2x120g
    Valmistatud Eestis

    Õuna-kohupiimakook Pagaripoisid 2x120g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,96 €/kg

  • Krõbepallid meega Viini stiilis Marlenka 235g

    Krõbepallid meega Viini stiilis Marlenka 235g

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 34,00 €/kg

  • Vaarika-passioni tort Marta Pagar 600g
    Valmistatud Eestis

    Vaarika-passioni tort Marta Pagar 600g

    13.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,98 €/kg

  • Kohupiimatasku Marta Pagar 360g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimatasku Marta Pagar 360g

    7.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,92 €/kg

  • Sidruni küpsike Erlandia 200g
    Valmistatud Eestis

    Sidruni küpsike Erlandia 200g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,95 €/kg

  • Topsikook tiram. vaarikam. Gustav 130g
    Valmistatud Eestis

    Topsikook tiram. vaarikam. Gustav 130g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 34,54 €/kg

Filtreeri

Filtreeri