Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Hapukoore ja sibula riisi suup. Tastees 65g

    Hapukoore ja sibula riisi suup. Tastees 65g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,92 €/kg

  • Küpsised juustukeeleke Pagaripoisid 120g
    Valmistatud Eestis

    Küpsised juustukeeleke Pagaripoisid 120g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,58 €/kg

  • Apelsiniküpsised Pagaripoisid 120g
    Valmistatud Eestis

    Apelsiniküpsised Pagaripoisid 120g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,75 €/kg

  • Krõbepallid meemaitselised Marlenka 235g

    Krõbepallid meemaitselised Marlenka 235g

    8.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 34,85 €/kg

  • Vaarika Tosca kook Eesti Pagar 600g
    Valmistatud Eestis

    Vaarika Tosca kook Eesti Pagar 600g

    11.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,98 €/kg

  • Mini ekleer iirisekreemiga Eesti Pagar 230g
    Valmistatud Eestis

    Mini ekleer iirisekreemiga Eesti Pagar 230g

    5.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,57 €/kg

  • Kihiline küps. kondensp. Eesti Kondiiter 400g
    Valmistatud Eestis

    Kihiline küps. kondensp. Eesti Kondiiter 400g

    5.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,97 €/kg

  • Leivapulgad mini sibulaga Rimi 360g

    Leivapulgad mini sibulaga Rimi 360g

    2.69 € per tk
    Tavahind: 2,99 €

    Hind ühiku kohta: 7,47 €/kg

  • PT Martsipani-kohupiimatort 1,5kg
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Martsipani-kohupiimatort 1,5kg

    30.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,66 €/kg

  • PT Singi- juustustritsel Rimi 500g
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Singi- juustustritsel Rimi 500g

    5.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,38 €/kg

  • PT Kana- spinatistritsel Rimi 500g
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Kana- spinatistritsel Rimi 500g

    5.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,58 €/kg

  • PT Mooni- vanillistritsel Rimi 450g
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Mooni- vanillistritsel Rimi 450g

    5.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,98 €/kg

  • Riisikrõp. juust-karam.pirn Rice Up 60g
    Gluteenivaba

    Riisikrõp. juust-karam.pirn Rice Up 60g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,50 €/kg

  • Leivapulgad mini Tee Rimi 300g

    Leivapulgad mini Tee Rimi 300g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,83 €/kg

  • Kaeraküpsised krõbedad jõhvikatega LP 250g
    Valmistatud Eestis

    Kaeraküpsised krõbedad jõhvikatega LP 250g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,96 €/kg

  • Kirju kassi küpsised Gustav 200g
    Valmistatud Eestis

    Kirju kassi küpsised Gustav 200g

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,45 €/kg

  • Mini kohupiimakoogike Eesti Pagar 15tk 225g
    Valmistatud Eestis

    Mini kohupiimakoogike Eesti Pagar 15tk 225g

    4.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,51 €/kg

  • Mango-passioni tort Rimi 720g
    Valmistatud Eestis

    Mango-passioni tort Rimi 720g

    8.59 € per tk
    Tavahind: 9,89 €

    Hind ühiku kohta: 11,93 €/kg

  • Prantsuse ploomi-martsipanikeeks 400g
    Valmistatud Eestis

    Prantsuse ploomi-martsipanikeeks 400g

    7.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,97 €/kg

  • Salatikorvike 30tk 360g
    Valmistatud Eestis

    Salatikorvike 30tk 360g

    10.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,14 €/kg

Filtreeri

Filtreeri