Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Leivakrõpsud kolme juustuga Bon Chance 120g

    Leivakrõpsud kolme juustuga Bon Chance 120g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,42 €/kg

  • Marjakook Lõuna Pagarid 730g
    Valmistatud Eestis

    Marjakook Lõuna Pagarid 730g

    9.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,68 €/kg

  • Küpsis Merekarp Kuno Plaan 300g
    Valmistatud Eestis

    Küpsis Merekarp Kuno Plaan 300g

    5.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,30 €/kg

  • Rummimuna Marta Pagar 4x70g
    Valmistatud Eestis

    Rummimuna Marta Pagar 4x70g

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,75 €/kg

  • PT Köögivilja- juustukringel Rimi 1,5kg
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Köögivilja- juustukringel Rimi 1,5kg

    15.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,33 €/kg

  • Kaneelitorud kihilised Pärnamäed 90g

    Kaneelitorud kihilised Pärnamäed 90g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 32,11 €/kg

  • Riisigal. musta riisiga, soolata Rice Up 120g
    Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab Sobib taimetoitlastele

    Riisigal. musta riisiga, soolata Rice Up 120g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,42 €/kg

  • Leivapulgad rukki Rimi 200g

    Leivapulgad rukki Rimi 200g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,25 €/kg

  • PT Kardemoni-vaarika kringel 1,5kg
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Kardemoni-vaarika kringel 1,5kg

    12.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,66 €/kg

  • Moonirõnglid Eltrum 350g
    Valmistatud Eestis

    Moonirõnglid Eltrum 350g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,43 €/kg

  • Aleksandrikook Erlandia 300g
    Valmistatud Eestis

    Aleksandrikook Erlandia 300g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,97 €/kg

  • Bruschetta krõpsud krabimaits. Maretti 70g

    Bruschetta krõpsud krabimaits. Maretti 70g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,00 €/kg

  • Kirsi-hapukooretort Lõuna Pagarid 1,1kg
    Valmistatud Eestis

    Kirsi-hapukooretort Lõuna Pagarid 1,1kg

    17.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,35 €/kg

  • Karamelliekleerid Reval 150g
    Valmistatud Eestis

    Karamelliekleerid Reval 150g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,27 €/kg

  • Küpsis Olümpia Kuno Plaan 300g
    Valmistatud Eestis

    Küpsis Olümpia Kuno Plaan 300g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,30 €/kg

  • Mokapala kook Rimi 250g
    Valmistatud Eestis

    Mokapala kook Rimi 250g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,96 €/kg

  • PT Kaneelistritsel Rimi 0,35kg
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Kaneelistritsel Rimi 0,35kg

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,11 €/kg

  • PT Mooni-vanillikringel Rimi 1,5kg
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Mooni-vanillikringel Rimi 1,5kg

    15.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,33 €/kg

  • Karamelli kihiline küpsis Clara 145g
    Valmistatud Eestis

    Karamelli kihiline küpsis Clara 145g

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,86 €/kg

  • Riisikrõpsud barbecue Rice Up 60g
    Laktoosivaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Riisikrõpsud barbecue Rice Up 60g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,50 €/kg

Filtreeri

Filtreeri