Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Šokolaadirull Eesti Pagar 350g
    Valmistatud Eestis

    Šokolaadirull Eesti Pagar 350g

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,11 €/kg

  • Proteiinikrõpsud barbecue Popcrop 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Proteiinikrõpsud barbecue Popcrop 60g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,17 €/kg

  • Laimi-beseekook 4tk Europagar 100g
    Valmistatud Eestis

    Laimi-beseekook 4tk Europagar 100g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,90 €/kg

  • Kirsi-Napoleoni hõrgutis Eesti Pagar 130g
    Valmistatud Eestis

    Kirsi-Napoleoni hõrgutis Eesti Pagar 130g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,23 €/kg

  • Tallinna kook Eesti Kondiiter 400g
    Valmistatud Eestis

    Tallinna kook Eesti Kondiiter 400g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,47 €/kg

  • Riisigaletid Himalaya soolaga Rice Up 120g
    Laktoosivaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Riisigaletid Himalaya soolaga Rice Up 120g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,42 €/kg

  • Leivapulgad täistera Rimi 200g

    Leivapulgad täistera Rimi 200g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,05 €

    Hind ühiku kohta: 8,95 €/kg

  • Küüslauguleivad ämbris Marmiton 300g
    Valmistatud Eestis

    Küüslauguleivad ämbris Marmiton 300g

    4.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,50 €/kg

  • Dubai tort Pagarini 510g
    Valmistatud Eestis

    Dubai tort Pagarini 510g

    15.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 30,76 €/kg

  • Biskviitküpsis Lõuna Pagarid 200g
    Valmistatud Eestis

    Biskviitküpsis Lõuna Pagarid 200g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,45 €/kg

  • Cheddari juustu riisi suupiste Tastees 65g

    Cheddari juustu riisi suupiste Tastees 65g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,92 €/kg

  • Mandli-apelsini amarettiinid GC 200g
    Valmistatud Eestis

    Mandli-apelsini amarettiinid GC 200g

    7.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 36,95 €/kg

  • Vaarika-šokolaadi tort Pagarini 700g
    Valmistatud Eestis

    Vaarika-šokolaadi tort Pagarini 700g

    15.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,84 €/kg

  • Juustuküpsis Marta 280g
    Valmistatud Eestis

    Juustuküpsis Marta 280g

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,75 €/kg

  • PT Kirsi-pähkli-šokolaadistrits. Rimi 0,4kg
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Kirsi-pähkli-šokolaadistrits. Rimi 0,4kg

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,72 €/kg

  • PT Martsipanimaits. pohlastritsel 0,5kg
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Martsipanimaits. pohlastritsel 0,5kg

    5.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,38 €/kg

  • Passioni-sefiiritort Gustav 550g
    Valmistatud Eestis

    Passioni-sefiiritort Gustav 550g

    14.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,25 €/kg

  • PT Mooni-vanilli ministritsel Rimi 220g
    Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Mooni-vanilli ministritsel Rimi 220g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,59 €/kg

  • Küpsiste duo Pagaripoisid 300g
    Valmistatud Eestis

    Küpsiste duo Pagaripoisid 300g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,63 €/kg

  • Pavlova pesake Europagar 4tk 80g
    Valmistatud Eestis

    Pavlova pesake Europagar 4tk 80g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,38 €/kg

Filtreeri

Filtreeri