Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Bruschetta-krõpsud hapuk.-sibula Maretti 70g

    Bruschetta-krõpsud hapuk.-sibula Maretti 70g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,00 €/kg

  • Moonirull 140g
    Valmistatud Eestis

    Moonirull 140g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,93 €/kg

  • Belgia vahvel Eesti Pagar 100g

    Belgia vahvel Eesti Pagar 100g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,90 €/kg

  • Kaerasepik D-vitamiiniga Fazer 350g

    Kaerasepik D-vitamiiniga Fazer 350g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,97 €/kg

  • Mini Hot Dog Leibur 240g
    Sobib veganitele

    Mini Hot Dog Leibur 240g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,46 €/kg

  • Pikk sai Prantsuse Fazer 220g

    Pikk sai Prantsuse Fazer 220g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,23 €/kg

  • Väiksed maisikrõpsud tilliga Rimi 60g

    Väiksed maisikrõpsud tilliga Rimi 60g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,83 €/kg

  • Vegan proteiinikrõp. Popcrop hapuk. m.a. 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Vegan proteiinikrõp. Popcrop hapuk. m.a. 60g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,50 €/kg

  • Vormileib Ruks Leibur 600g

    Vormileib Ruks Leibur 600g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,08 €/kg

  • Röstsai Kuldne Graham Leibur 500g
    Valmistatud Eestis

    Röstsai Kuldne Graham Leibur 500g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,10 €/kg

  • Tosca kook pähkli- rosina Rimi 600g
    Valmistatud Eestis

    Tosca kook pähkli- rosina Rimi 600g

    8.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,65 €/kg

  • Riisiküpsised jogurtiglasuuriga Kupiec 60g

    Riisiküpsised jogurtiglasuuriga Kupiec 60g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,83 €/kg

  • Veg. prot.krõp. Popcrop BBQ ribi maits. 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Suhkruvaba

    Veg. prot.krõp. Popcrop BBQ ribi maits. 60g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,50 €/kg

  • Kamaröst Fazer 400g

    Kamaröst Fazer 400g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,97 €/kg

  • Mini fondant Eesti Pagar 225g
    Valmistatud Eestis

    Mini fondant Eesti Pagar 225g

    3.69 € per tk
    Tavahind: 4,19 €

    Hind ühiku kohta: 16,40 €/kg

  • Leivakrõpsud küüslaugu maits. Bon Chance 120g

    Leivakrõpsud küüslaugu maits. Bon Chance 120g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,42 €/kg

  • Kreemjas virsikupirukas 88g

    Kreemjas virsikupirukas 88g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,76 €/kg

  • Grissinid rosmariiniga Laurieri 125g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Grissinid rosmariiniga Laurieri 125g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,40 €/kg

  • Magusad rõngikud Eltrum 270g
    Valmistatud Eestis

    Magusad rõngikud Eltrum 270g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,41 €/kg

  • Proteiinikrõpsud tomati-basiiliku Popcrop 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Proteiinikrõpsud tomati-basiiliku Popcrop 60g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,17 €/kg

Filtreeri

Filtreeri