Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Küpsised besee Pipi Pärnamäed 80g

    Küpsised besee Pipi Pärnamäed 80g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 56,13 €/kg

  • Red Velvet muffin 120g

    Red Velvet muffin 120g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,25 €/kg

  • Sibulaleib Leibur 390g
    Sobib veganitele Valmistatud Eestis

    Sibulaleib Leibur 390g

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,49 €/kg

  • Küpsis Kaneelikõrvakesed Pärnamäed 170g

    Küpsis Kaneelikõrvakesed Pärnamäed 170g

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,24 €/kg

  • Näkileivad seemnetega 135g
    Valmistatud Eestis

    Näkileivad seemnetega 135g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,48 €/kg

  • Väiksed riisikrõpsud paprikaga Rimi 60g
    Sobib veganitele

    Väiksed riisikrõpsud paprikaga Rimi 60g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,83 €/kg

  • Riisiküp. metsamar.mait. jog.glas. Kupiec 60g

    Riisiküp. metsamar.mait. jog.glas. Kupiec 60g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,17 €/kg

  • Riisiküps. mango mait. jog.glas. Kupiec 60g

    Riisiküps. mango mait. jog.glas. Kupiec 60g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,17 €/kg

  • Kukkel kaera-juustu Muhkel Fazer 400g

    Kukkel kaera-juustu Muhkel Fazer 400g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,47 €/kg

  • Meeleib Eesti Pagar 500g

    Meeleib Eesti Pagar 500g

    1.39 € per tk
    Tavahind: 1,79 €

    Hind ühiku kohta: 2,78 €/kg

  • Minisaiakesed kaneeliga Fazer 240g
    Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Minisaiakesed kaneeliga Fazer 240g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,21 €/kg

  • Brownied Belgia šokolaadiga Salling Pr. 285g

    Brownied Belgia šokolaadiga Salling Pr. 285g

    4.49 € per tk
    Tavahind: 4,99 €

    Hind ühiku kohta: 15,75 €/kg

  • Mini Gruusia leivake 70g
    Valmistatud Eestis

    Mini Gruusia leivake 70g

    0.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,86 €/kg

  • Rõngassaiad klassik. New York Bakery 4tk 300g

    Rõngassaiad klassik. New York Bakery 4tk 300g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,30 €/kg

  • Leivakr. koore-sibulapealsete Bon Chance 120g

    Leivakr. koore-sibulapealsete Bon Chance 120g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,42 €/kg

  • Singi-juustupirukas pärmitai. Eesti Pagar 80g
    Valmistatud Eestis

    Singi-juustupirukas pärmitai. Eesti Pagar 80g

    0.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,63 €/kg

  • Kun. sõõrik vaar.täid. Mantinga sul 65g

    Kun. sõõrik vaar.täid. Mantinga sul 65g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,15 €/kg

  • Rukkisnäkid cheddar juustu Finn Crisp 150g

    Rukkisnäkid cheddar juustu Finn Crisp 150g

    3.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,33 €/kg

  • Rosinakukkel Europagar 4tk 200g
    Valmistatud Eestis

    Rosinakukkel Europagar 4tk 200g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,95 €/kg

  • Teekook Marta Pagar 300g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Teekook Marta Pagar 300g

    3.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,83 €/kg

Filtreeri

Filtreeri