Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Mango-hapukoorekook Eesti Pagar 300g
    Valmistatud Eestis

    Mango-hapukoorekook Eesti Pagar 300g

    4.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,63 €/kg

  • Vahukreemikringel Eesti Pagar 450g
    Valmistatud Eestis

    Vahukreemikringel Eesti Pagar 450g

    6.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,64 €/kg

  • Näkileivad seemnete ja meresoolaga 90g
    Valmistatud Eestis

    Näkileivad seemnete ja meresoolaga 90g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,89 €/kg

  • Kook Käharpea ELT 280g
    Valmistatud Eestis

    Kook Käharpea ELT 280g

    4.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,61 €/kg

  • Kukkel kondenspiima Muhkel Fazer 400g

    Kukkel kondenspiima Muhkel Fazer 400g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,97 €/kg

  • Kohupiimakook Hea Clara 1kg
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakook Hea Clara 1kg

    9.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,19 €/kg

  • Kuivikud rosinatega Rimi 200g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Kuivikud rosinatega Rimi 200g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 1,85 €

    Hind ühiku kohta: 7,95 €/kg

  • Passionikook Rimi 350g
    Valmistatud Eestis

    Passionikook Rimi 350g

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,40 €/kg

  • Marmor-kohupiimakook Eesti Pagar 350g
    Valmistatud Eestis

    Marmor-kohupiimakook Eesti Pagar 350g

    3.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,43 €/kg

  • Klassikaline nisutortilja Eesti Pagar 360g

    Klassikaline nisutortilja Eesti Pagar 360g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,75 €/kg

  • Bruschetta tomati ja oreganoga Rimi 150g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Bruschetta tomati ja oreganoga Rimi 150g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,60 €/kg

  • Maisivahvlid Rimi Smart 115g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele
    Hea hind iga päev

    Maisivahvlid Rimi Smart 115g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,22 €/kg

  • Ciabattakukkel hele Eesti Pagar 100g
    Valmistatud Eestis

    Ciabattakukkel hele Eesti Pagar 100g

    0.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,90 €/kg

  • Napoleoni kook Eesti Pagar 1,2 kg
    Valmistatud Eestis

    Napoleoni kook Eesti Pagar 1,2 kg

    10.89 € per tk
    Tavahind: 12,45 €

    Hind ühiku kohta: 9,07 €/kg

  • Kaera näkileivad jogurti-tšilli Rimi 120g

    Kaera näkileivad jogurti-tšilli Rimi 120g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,42 €/kg

  • Kaera näkileivad Rimi 120g

    Kaera näkileivad Rimi 120g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,42 €/kg

  • Iirisetort laktoosivaba Eesti Pagar 600g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Iirisetort laktoosivaba Eesti Pagar 600g

    10.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,48 €/kg

  • Burgerikukkel seesamiseemnetega Leibur 420g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Burgerikukkel seesamiseemnetega Leibur 420g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,50 €/kg

  • Porgandileib Eesti Pagar 500g

    Porgandileib Eesti Pagar 500g

    1.39 € per tk
    Tavahind: 1,79 €

    Hind ühiku kohta: 2,78 €/kg

  • Minikookide karp Reval 485g
    Valmistatud Eestis

    Minikookide karp Reval 485g

    9.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,36 €/kg

Filtreeri

Filtreeri