Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kookose küpsised Reval 100g
    Laktoosivaba Gluteenivaba Valmistatud Eestis

    Kookose küpsised Reval 100g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,90 €/kg

  • Rukki näkil. küüslauguga Linkosuo 150g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Rukki näkil. küüslauguga Linkosuo 150g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,00 €/kg

  • Uudseleib Meie Eesti 100 ELT 600g
    Valmistatud Eestis

    Uudseleib Meie Eesti 100 ELT 600g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,15 €/kg

  • Pidusai Europagar 500g
    Valmistatud Eestis

    Pidusai Europagar 500g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,98 €/kg

  • Minitosca Reval 240g
    Sobib taimetoitlastele Valmistatud Eestis

    Minitosca Reval 240g

    4.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,04 €/kg

  • Viineripirukas pärmitaig.120g

    Viineripirukas pärmitaig.120g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,92 €/kg

  • Näkileib seesamiseemnetega Wasa 200g

    Näkileib seesamiseemnetega Wasa 200g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,45 €/kg

  • Muhu leib seemnetega 850g
    Valmistatud Eestis

    Muhu leib seemnetega 850g

    3.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,53 €/kg

  • Mini ekleer kohupiimakreem. Eesti Pagar 200g
    Valmistatud Eestis

    Mini ekleer kohupiimakreem. Eesti Pagar 200g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,45 €/kg

  • Küpsis Kevadlill Lõuna Pagarid 250g
    Valmistatud Eestis

    Küpsis Kevadlill Lõuna Pagarid 250g

    5.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,76 €/kg

  • Rukkileib ilma lisatud pärmita 400g

    Rukkileib ilma lisatud pärmita 400g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,72 €/kg

  • Hot Dog saiake Leibur 300g

    Hot Dog saiake Leibur 300g

    3.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,83 €/kg

  • Kaneelisüda Europagar 200g
    Valmistatud Eestis

    Kaneelisüda Europagar 200g

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,75 €/kg

  • Rustikaalne peenleib Eesti Pagar 500g

    Rustikaalne peenleib Eesti Pagar 500g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,58 €/kg

  • Mini ekleerid nat. vahukoorega 200g
    Valmistatud Eestis

    Mini ekleerid nat. vahukoorega 200g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,95 €/kg

  • Suitsulihapirukas Eesti Pagar 8x40g

    Suitsulihapirukas Eesti Pagar 8x40g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,97 €/kg

  • Lavašš mini Eesti Pagar 120g
    Valmistatud Eestis

    Lavašš mini Eesti Pagar 120g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,92 €/kg

  • Küpsis Kaneeli Lõuna Pagarid 300g
    Valmistatud Eestis

    Küpsis Kaneeli Lõuna Pagarid 300g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,63 €/kg

  • Riisigaletid seemneseguga Rice Up 120g
    Laktoosivaba Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab Sobib taimetoitlastele

    Riisigaletid seemneseguga Rice Up 120g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,42 €/kg

  • Ciabatta tume Eesti Pagar 300g
    Valmistatud Eestis

    Ciabatta tume Eesti Pagar 300g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,30 €/kg

Filtreeri

Filtreeri