Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Baguette tomati ja basiilikuga 155g

    Baguette tomati ja basiilikuga 155g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,09 €/kg

  • Kodusai mini röst Fazer 240g

    Kodusai mini röst Fazer 240g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,79 €/kg

  • Kreekerid Focaccine rosmariiniga Salling 200g

    Kreekerid Focaccine rosmariiniga Salling 200g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,75 €/kg

  • Rondana sidrunikeeks Kuchenmeister 250g

    Rondana sidrunikeeks Kuchenmeister 250g

    2.25 € per tk
    Tavahind: 2,89 €

    Hind ühiku kohta: 9,00 €/kg

  • Gruusia rahvusleib puri Eesti Pagar 330g
    Valmistatud Eestis

    Gruusia rahvusleib puri Eesti Pagar 330g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,91 €/kg

  • Snäkk soolane Marta Pagar 50g
    Valmistatud Eestis

    Snäkk soolane Marta Pagar 50g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,00 €/kg

  • Glasuurkook valge Marta Pagar 160g
    Valmistatud Eestis

    Glasuurkook valge Marta Pagar 160g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 3,39 €

    Hind ühiku kohta: 18,69 €/kg

  • Näkileib küüslaugu ja peterselliga Fazer 150g

    Näkileib küüslaugu ja peterselliga Fazer 150g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,60 €/kg

  • Rukki näkil. Ruissipsi Original Linkosuo 150g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Rukki näkil. Ruissipsi Original Linkosuo 150g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,00 €/kg

  • Maisigaletid linaseemnetega Rimi 115g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Maisigaletid linaseemnetega Rimi 115g

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,19 €

    Hind ühiku kohta: 8,61 €/kg

  • Lehttaigna pirukas juustu ja singiga 117g

    Lehttaigna pirukas juustu ja singiga 117g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,90 €/kg

  • Vanillikuivikud Rimi 500 g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Vanillikuivikud Rimi 500 g

    2.55 € per tk
    Tavahind: 2,95 €

    Hind ühiku kohta: 5,10 €/kg

  • Ürdikrutoonid Land Leben 100g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Ürdikrutoonid Land Leben 100g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,90 €/kg

  • Küüslauguleivad topsis Marmiton 150g
    Valmistatud Eestis

    Küüslauguleivad topsis Marmiton 150g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,00 €/kg

  • Biskviit Eesti Pagar 400g
    Valmistatud Eestis

    Biskviit Eesti Pagar 400g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,47 €/kg

  • Pavlova beseepõhjad Reval 250g
    Valmistatud Eestis

    Pavlova beseepõhjad Reval 250g

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,76 €/kg

  • Marmorkeeks Kuchenmeister 400g

    Marmorkeeks Kuchenmeister 400g

    3.29 € per tk
    Tavahind: 4,19 €

    Hind ühiku kohta: 8,22 €/kg

  • Täisteratortilja Eesti Pagar 25cm/6tk 360g

    Täisteratortilja Eesti Pagar 25cm/6tk 360g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,75 €/kg

  • Pealinna kook Eesti Pagar 350g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Pealinna kook Eesti Pagar 350g

    3.84 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,97 €/kg

  • Filotaigna pirukas brõnsa ja spinati 50g

    Filotaigna pirukas brõnsa ja spinati 50g

    0.64 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,00 €/kg

Filtreeri

Filtreeri