0
Plekieemaldaja Vanish Spray 500 ml

Plekieemaldaja Vanish Oxi Action Spray eelpesuks 500ml

4
69 € /tk

9,38 €/l

Ostukorvis:
1

Maksimaalne kogus saavutatud

Veel tooteid kaubamärgilt

Vanish
 • Päritolumaa

  Poola

 • Kaubamärk

  Vanish

 • Tootja

  Reckitt Benckiser Poland SA

 • Täiendav kontaktteave

  SIA Reckitt Benckiser (Latvia), www.rb.com, koostisosade teave www.rbeuroinfo.com, +371 67 320 956, Strelnieku 1A-2, Riia, Läti

 • Kogus

  0.5 l

Toote kirjeldus

 • Kasutage pleki otseseks eeltöötlemiseks. Selle võimas koostis tungib sügavale kiududesse, et hävitada ka raskemad plekid nagu mustus ja rasv kraedel ja kätistel. 

Koostisained

 • 5-15% hapnikupõhised pleegitusained, alla 5% mitteioonsed pindaktiivsed ained, anioonsed pindaktiivsed ained, lõhnaained.

Juhised

 • Keerake otsik asedisse „ON“. Pihustage plekile ja laske toimida kuni 5 minutit. Seejärel peske nagu tavaliselt. Parima tulemuse saamiseks töödelge plekke nii kiiresti kui võimalik ja pihustage pleki mõlemale poolele. Kasutusnõuanded: Järgige alati pesemisjuhiseid rõivaeseme või kanga hoolduslipikul. Pihustage plekkidele, hõõruge õrnalt, laske 1-5 minutit toimida, seejärel peske nagu tavaliselt. Ohutu värvilistele ja valgetele riideesemetele, kui kasutada vastavalt tootja juhistele. Kontrollige värvikindlust, testides toodet kanga silmapaistmatul või varjatud kohal. Loputage ja laske kuivada. Ärge kasutage villal, siidil või nahal. Ärge kasutage viimistletud või kaetud pindadel – näiteks puit, metallid jne. Ärge pihustage toodet metallkinnititele ja/või tulekindla viimistlusega kangastele. Ärge kasutage rõivastel, mida soovitatakse ainult keemiliselt puhastada. Ärge jätke eeltöödeldud või leotatud rõivaid otsese kuumusallika või päikesevalguse kätte enne pesemist või põhjalikku loputamist. Ärge laske tootel rõivaesemel kuivada (kokkupuute aeg kuni 5 minutit).

Hoiatus!

 • HOIATUS. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Võib söövitada metalle. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida üksnes originaalpakendis. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. Kanda kaitseprille/kaitsemaski. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. ALLANEELAMISE KORRAL: halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga. Pihustatavat ainet mitte sisse hingata. Pärast käitlemist pesta käsi. Tundliku naha korral on soovitatav kanda kaitsekindaid. Mitte kokku segada teiste toodetega.

Tooteinfo ja -pildid on lisatud ainult teavitamise eesmärgil ning on loodud selleks, et parandada teie ostukogemust RIMI veebilehel. Toote tegelik välimus võib pildil olevast tootest natuke erineda. Üleantud kaubad võivad olla erinevates pakendites ja olla teistsugused või erineva kujuga. Kuigi oleme tooteinfo edastanud ja usume, et see on täpne, peaksite enne toote kasutamist lugema teavet pakendi ja etiketi pealt. Pange tähele, et tooted ja nende koostisosad võivad muutuda. RIMI ei vastuta veebisaidil esitatud valede andmete eest.

Plekieemaldaja Vanish Spray 500 ml

Plekieemaldaja Vanish Spray 500 ml

4
69 €/tk

9,38 € /l

1

Maksimaalne kogus saavutatud

Teised kliendid on veel ostnud:

 • Valgendaja Liilia 200g

  Valgendaja Liilia 200g

  0
  75 €/tk

  3,75 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Pesuvalgendi super white Dr.Beckmann 2x40g

  Pesuvalgendi super white Dr.Beckmann 2x40g

  2
  29 €/tk

  28,63 € /kg

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Plekieemaldusvahend Ace color 1 l

  Plekieemaldusvahend Ace color 1 l

  3
  39 €/tk

  3,39 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Värvipüüdja Vanish 20tk

  Värvipüüdja Vanish 20tk

  3
  69 €/tk

  0,18 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Värvipüüdja Vanish Color Protect 40tk.

  Värvipüüdja Vanish Color Protect 40tk.

  4
  55 €/tk
  6,05€

  0,11 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Veepehmendaja Calgon Power 500 g

  Veepehmendaja Calgon Power 500 g

  4
  39 €/tk

  8,78 € /kg

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Veepehmendustabletid Marine 16tk

  Veepehmendustabletid Marine 16tk

  2
  99 €/tk

  0,19 € /tk

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Majapidamisseep Flora kilepakend 185g

  Majapidamisseep Flora kilepakend 185g

  0
  89 €/tk

  4,81 € /kg

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

 • Lenor Gold Orchid, 750ml

  Lenor Gold Orchid, 750ml

  2
  89 €/tk

  3,85 € /l

  1

  Maksimaalne kogus saavutatud

Minu konto

Kohaletoomine
0 EUR