Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Salat kõrvitsa Salvest 560/315g
    Valmistatud Eestis

    Salat kõrvitsa Salvest 560/315g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,22 €/kg

  • Muskaatkõrvitsasupp Activus öko 400g
    Mahetooted Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Muskaatkõrvitsasupp Activus öko 400g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,47 €/kg

  • Rohelised oliivid küüslauguga Salling 290g

    Rohelised oliivid küüslauguga Salling 290g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,83 €/kg

  • Valged oad aurutatud Bonduelle 310g/250g

    Valged oad aurutatud Bonduelle 310g/250g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,60 €/kg

  • Kolme läätse supp Activus öko 400g
    Mahetooted Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Kolme läätse supp Activus öko 400g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,47 €/kg

  • Šampinjonid marin. trad. Bonduelle 540g/290g

    Šampinjonid marin. trad. Bonduelle 540g/290g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,48 €/kg

  • Oliivide segu kivideg.soolv. Gusto 550g/350g

    Oliivide segu kivideg.soolv. Gusto 550g/350g

    6.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,40 €/kg

  • Kapparid varrega Citres 290g/190g

    Kapparid varrega Citres 290g/190g

    4.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,62 €/kg

  • Kirsstomat. jõhvi.marin. Mõisaproua 830g/530g

    Kirsstomat. jõhvi.marin. Mõisaproua 830g/530g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,70 €/kg

  • Šampinjonid marineeritud Bonduelle 540g/290g

    Šampinjonid marineeritud Bonduelle 540g/290g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,48 €/kg

  • Kanasupp Fitlap Põltsamaa 530g
    Valmistatud Eestis

    Kanasupp Fitlap Põltsamaa 530g

    4.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,72 €/kg

  • Kanakarri riisiga Presto 300g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Kanakarri riisiga Presto 300g

    3.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,17 €/kg

  • Perekurk terved Felix 680/360g
    Valmistatud Eestis

    Perekurk terved Felix 680/360g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,31 €/kg

  • Hapukapsasupp singiga Rimi 440g

    Hapukapsasupp singiga Rimi 440g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,11 €/kg

  • Köögiviljasupp Minestrone Activus öko 400g
    Mahetooted Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Köögiviljasupp Minestrone Activus öko 400g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,47 €/kg

  • Kurk Maitselt mahe Salvest 1600/850g
    Valmistatud Eestis

    Kurk Maitselt mahe Salvest 1600/850g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,87 €/kg

  • Oliivid päevalil. grillitud Citres 230g/131g

    Oliivid päevalil. grillitud Citres 230g/131g

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,80 €/kg

  • Kukeseened marineeritud Rimi 280g/120g

    Kukeseened marineeritud Rimi 280g/120g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 39,92 €/kg

  • Püreestatud tomatisupp Activus öko 400g
    Mahetooted Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Püreestatud tomatisupp Activus öko 400g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,47 €/kg

  • Šampinjonid marineeritud Rimi Smart 500g/268g
    Hea hind iga päev

    Šampinjonid marineeritud Rimi Smart 500g/268g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,92 €/kg

Filtreeri

Filtreeri