Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Rohelised oliivid Rimi paprikaga 235g/142g

    Rohelised oliivid Rimi paprikaga 235g/142g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,55 €/kg

  • Värskekapsaborš lihata Põltsamaa 530g
    Valmistatud Eestis

    Värskekapsaborš lihata Põltsamaa 530g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,26 €/kg

  • Hernes roheline Rimi 400g/280g

    Hernes roheline Rimi 400g/280g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,39 €/kg

  • Mulgikapsad Salvest 530g
    Valmistatud Eestis

    Mulgikapsad Salvest 530g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,64 €/kg

  • Mulgipuder sealihaga Salvest 530g
    Valmistatud Eestis

    Mulgipuder sealihaga Salvest 530g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,21 €/kg

  • Hernesupp suitsulihaga Põltsamaa 530g
    Valmistatud Eestis

    Hernesupp suitsulihaga Põltsamaa 530g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,40 €/kg

  • Supp frikadelli Salvest 530g
    2
    89 €
    5,45 €/kg
    Valmistatud Eestis

    Supp frikadelli Salvest 530g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,15 €/kg

  • Seljanka Salvest 530g
    3
    59 €
    6,77 €/kg
    Valmistatud Eestis

    Seljanka Salvest 530g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,42 €/kg

  • Valge uba karrikastmes Bonduelle 430g

    Valge uba karrikastmes Bonduelle 430g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,09 €/kg

  • Mustad oliivid Selection kividega 345g/200g

    Mustad oliivid Selection kividega 345g/200g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

  • Marin. kornišon Rimi meega 350g/180g

    Marin. kornišon Rimi meega 350g/180g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,06 €/kg

  • Kons.valg.oad Rimi Smart tomatikast.400g
    Hea hind iga päev

    Kons.valg.oad Rimi Smart tomatikast.400g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,45 €/kg

  • Hernes roheline konserv. Rimi Smart 690g/450g
    Hea hind iga päev

    Hernes roheline konserv. Rimi Smart 690g/450g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,56 €/kg

  • Paprika punane marinaadis Rimi 680g/350g

    Paprika punane marinaadis Rimi 680g/350g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,43 €/kg

  • Hernesupp sealihaga Salvest 530g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Hernesupp sealihaga Salvest 530g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,58 €/kg

  • Punapeediviilud Põltsamaa 570g/380g
    Valmistatud Eestis

    Punapeediviilud Põltsamaa 570g/380g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,50 €/kg

  • Rohelised oliivid Rimi sidruniga 230g/142g

    Rohelised oliivid Rimi sidruniga 230g/142g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,72 €/kg

  • Rohelised oliivid Rimi kivideta 350g/150g

    Rohelised oliivid Rimi kivideta 350g/150g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,67 €/kg

  • Päik-kuiv. tomatid õlis Citres 290g/168g

    Päik-kuiv. tomatid õlis Citres 290g/168g

    4.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,35 €/kg

  • Salatikurk Põltsamaa 616g/380g
    Valmistatud Eestis

    Salatikurk Põltsamaa 616g/380g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,29 €/kg

Filtreeri

Filtreeri