Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Baklažaani kaaviar Janarat 470g

    Baklažaani kaaviar Janarat 470g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,91 €/kg

  • Pasta Bolognese Presto 300g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Pasta Bolognese Presto 300g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,63 €/kg

  • Täidetud oliivid sidrun. El Faro 370ml/150g

    Täidetud oliivid sidrun. El Faro 370ml/150g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,93 €/kg

  • Täidetud oliivid krevet. El Faro 370ml/150g

    Täidetud oliivid krevet. El Faro 370ml/150g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,93 €/kg

  • Värskekapsaborš kanalihaga Salvest 530g
    Valmistatud Eestis

    Värskekapsaborš kanalihaga Salvest 530g

    4.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,72 €/kg

  • Köögivilja assortii Rimi 860g/460g

    Köögivilja assortii Rimi 860g/460g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,15 €/kg

  • Viilukurk Salvest 675g/350g

    Viilukurk Salvest 675g/350g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,43 €/kg

  • Mais magus globus 340ml/285g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Mais magus globus 340ml/285g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,54 €/kg

  • Pohlasalat Salvest 310g
    Valmistatud Eestis

    Pohlasalat Salvest 310g

    3.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,74 €/kg

  • Baklažaanisalat köögiviljadega Rimi 500g

    Baklažaanisalat köögiviljadega Rimi 500g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,98 €/kg

  • Tomatid, tükeldatud, basiilikuga Mutti 400g

    Tomatid, tükeldatud, basiilikuga Mutti 400g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,97 €/kg

  • Pepperoncini piprad Rimi marin.600g/260g
    Hea hind iga päev

    Pepperoncini piprad Rimi marin.600g/260g

    3.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,65 €/kg

  • Köögiviljahautis Ratatouille Nizhyn 450g

    Köögiviljahautis Ratatouille Nizhyn 450g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,87 €/kg

  • Letšo Nizhyn 450g

    Letšo Nizhyn 450g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,98 €/kg

  • Lombardi piprad Rimi marin. 600g/260g
    Hea hind iga päev

    Lombardi piprad Rimi marin. 600g/260g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,50 €/kg

  • Läätsesupp lihaga Rimi 480g

    Läätsesupp lihaga Rimi 480g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,94 €/kg

  • Taipärane karri sealihaga Presto 300g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Taipärane karri sealihaga Presto 300g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,63 €/kg

  • Täidetud oliivid lõhega El Faro 370ml/150g

    Täidetud oliivid lõhega El Faro 370ml/150g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,93 €/kg

  • Hallid herned suitsulihaga Rimi Express 480g

    Hallid herned suitsulihaga Rimi Express 480g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,56 €/kg

  • Frikadellisupp Rimi 480g

    Frikadellisupp Rimi 480g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,23 €/kg

Filtreeri

Filtreeri