Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Pilaff Presto 300g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Pilaff Presto 300g

    3.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,50 €/kg

  • Kivipuravikud marineeritud Rimi 280/120g

    Kivipuravikud marineeritud Rimi 280/120g

    5.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 47,42 €/kg

  • Kana-karri mahlane Valmis! Põltsamaa 380g
    Valmistatud Eestis

    Kana-karri mahlane Valmis! Põltsamaa 380g

    4.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,29 €/kg

  • Pilaff sealihaga Rimi 480g

    Pilaff sealihaga Rimi 480g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,23 €/kg

  • Mais ja hernes Bonduelle 425ml/285g

    Mais ja hernes Bonduelle 425ml/285g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,14 €/kg

  • Pilaff kanalihaga Fitlap Põltsamaa 520g
    Valmistatud Eestis

    Pilaff kanalihaga Fitlap Põltsamaa 520g

    4.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,25 €/kg

  • Rohelised oliivid mandlitega Salling 290g

    Rohelised oliivid mandlitega Salling 290g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,72 €/kg

  • Adžikasalat suvikõrvitsa. Põltsamaa 550g
    Valmistatud Eestis

    Adžikasalat suvikõrvitsa. Põltsamaa 550g

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,07 €/kg

  • Tomatid, peeneks hakitud Mutti 400g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Tomatid, peeneks hakitud Mutti 400g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,97 €/kg

  • Hapukurk Salvest 675g

    Hapukurk Salvest 675g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,69 €/kg

  • Kurgisalat Felix 280g
    Valmistatud Eestis

    Kurgisalat Felix 280g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,29 €

    Hind ühiku kohta: 7,11 €/kg

  • Kännuseened marineer. Best Time 580ml/350ml

    Kännuseened marineer. Best Time 580ml/350ml

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,57 €/kg

  • Kikerherned Sunfood 400g/240g

    Kikerherned Sunfood 400g/240g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,04 €/kg

  • Värskekapsaborš Rimi 460g

    Värskekapsaborš Rimi 460g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,98 €/kg

  • Marineeritud kirsstomatid Rimi 690g/360g

    Marineeritud kirsstomatid Rimi 690g/360g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,64 €/kg

  • Karrisupp vürtsikas Activus öko 400g
    Mahetooted Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Karrisupp vürtsikas Activus öko 400g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,47 €/kg

  • Kanasupp Salvest 530g
    Valmistatud Eestis

    Kanasupp Salvest 530g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,91 €/kg

  • Kapparid veiniäädikas Sacla 200g/110g

    Kapparid veiniäädikas Sacla 200g/110g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,45 €/kg

  • Tomatid, kooritud Mutti 400g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Tomatid, kooritud Mutti 400g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,97 €/kg

  • Suhkrumais kons. Bonduelle Kids 170g/140g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Suhkrumais kons. Bonduelle Kids 170g/140g

    1.35 € per tk
    Tavahind: 1,59 €

    Hind ühiku kohta: 9,64 €/kg

Filtreeri

Filtreeri