Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kaerah. maasikate ja chia seemn. gv Rimi 55g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Kaerah. maasikate ja chia seemn. gv Rimi 55g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,45 €/kg

  • Hommikueine Nestle Cookie Crisp 375g

    Hommikueine Nestle Cookie Crisp 375g

    4.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,44 €/kg

  • Kaerah. maap.-karamellimaitsel. gv Rimi 55g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Kaerah. maap.-karamellimaitsel. gv Rimi 55g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,45 €/kg

  • Hommikuhelbed Cini Minis Protein Nestle 340g

    Hommikuhelbed Cini Minis Protein Nestle 340g

    4.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,62 €/kg

  • Müslibat.p.šok. küpsis-vahukomm Corny Big 40g

    Müslibat.p.šok. küpsis-vahukomm Corny Big 40g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,25 €/kg

  • Müsli Granola 5 pähkli segu Purella 300g

    Müsli Granola 5 pähkli segu Purella 300g

    4.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,17 €/kg

  • Hommikuhelbed Lion Triple Crunchy 300g

    Hommikuhelbed Lion Triple Crunchy 300g

    4.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,30 €/kg

  • Prot.kaer.p. vaar.,maas. m.ain. Axa 40g

    Prot.kaer.p. vaar.,maas. m.ain. Axa 40g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,75 €/kg

  • K.hel.p. ban. ja karam.maits m.ain. Axa 40g

    K.hel.p. ban. ja karam.maits m.ain. Axa 40g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,75 €/kg

  • Hirss Rimi Free From 375g
    Sobib veganitele

    Hirss Rimi Free From 375g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,51 €/kg

  • Hommikusöögihelbed Lion Protein Nestle 340g

    Hommikusöögihelbed Lion Protein Nestle 340g

    4.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,62 €/kg

  • Kiirkaerapud. õunte,mustikate ja vaarik. 210g

    Kiirkaerapud. õunte,mustikate ja vaarik. 210g

    2.85 € per tk
    Tavahind: 3,19 €

    Hind ühiku kohta: 13,57 €/kg

  • Hommikueine Nestle Nesquik 375g

    Hommikueine Nestle Nesquik 375g

    4.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,44 €/kg

  • Müsli Granola jõhvikatega The Beginnings 200g
    Piimavaba Gluteenivaba

    Müsli Granola jõhvikatega The Beginnings 200g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,95 €/kg

  • Müsli šokolaadi ja pähklitega Kellogg's 380g

    Müsli šokolaadi ja pähklitega Kellogg's 380g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,61 €/kg

  • Hommikueine Nestle Cini Minis Churros 300g

    Hommikueine Nestle Cini Minis Churros 300g

    4.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,30 €/kg

  • Sorgo Rimi Free From 375g
    Sobib veganitele

    Sorgo Rimi Free From 375g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,51 €/kg

  • Batoon Lion Nestle 25g

    Batoon Lion Nestle 25g

    0.66 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,40 €/kg

  • Batoon maasika Nesquik Nestle 23,5g

    Batoon maasika Nesquik Nestle 23,5g

    0.62 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,83 €/kg

  • Neljaviljahelbed Baltix 1kg

    Neljaviljahelbed Baltix 1kg

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,29 €/kg

Filtreeri

Filtreeri