Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Batoon Cini Minis Nestle 25g

    Batoon Cini Minis Nestle 25g

    0.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,60 €/kg

  • Müsli kaneeli ja õuna Paulúns 450g

    Müsli kaneeli ja õuna Paulúns 450g

    5.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,31 €/kg

  • Teravil.rõngad puuviljam. Lotte Rõõmsud 225g

    Teravil.rõngad puuviljam. Lotte Rõõmsud 225g

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,33 €/kg

  • Helveste batoon Nesquik Nestle 6x25g

    Helveste batoon Nesquik Nestle 6x25g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,00 €/kg

  • Kaerahelbed täistera Rimi 1kg

    Kaerahelbed täistera Rimi 1kg

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,79 €/kg

  • Kiirpuder kaerahelbe jõhvika Veski Mati 45g

    Kiirpuder kaerahelbe jõhvika Veski Mati 45g

    0.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,44 €/kg

  • Batoon Lion Nestle 6x25g

    Batoon Lion Nestle 6x25g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,00 €/kg

  • Kaerahelbepuder vaarika Tartu Mill 35g

    Kaerahelbepuder vaarika Tartu Mill 35g

    0.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,00 €/kg

  • Kiirriisihelbed Rimi 400g

    Kiirriisihelbed Rimi 400g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,22 €/kg

  • Täisterakaerahelbed Baltix 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Täisterakaerahelbed Baltix 500g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,58 €/kg

  • Kaerapuder virsikutega Rimi 55g

    Kaerapuder virsikutega Rimi 55g

    0.89 € per tk
    Tavahind: 1,05 €

    Hind ühiku kohta: 16,18 €/kg

  • Kaerapuder maasikatega Rimi 55g

    Kaerapuder maasikatega Rimi 55g

    1.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,09 €/kg

  • Granola müsli gl.vaba Salling Glutenfri 325g
    Gluteenivaba

    Granola müsli gl.vaba Salling Glutenfri 325g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,28 €/kg

  • Kaerakliid Veski Mati 1kg

    Kaerakliid Veski Mati 1kg

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,95 €/kg

  • Kaerapuder karamellimaits. õuntega Rimi 55g

    Kaerapuder karamellimaits. õuntega Rimi 55g

    1.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,09 €/kg

  • Kiirkaerahelbed Elovena 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kiirkaerahelbed Elovena 500g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,50 €/kg

  • Hommikueine Lion 600g

    Hommikueine Lion 600g

    6.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,32 €/kg

  • Müsli Granola valge šok.-maasika Sante 350g

    Müsli Granola valge šok.-maasika Sante 350g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,97 €/kg

  • Kaerapuder kirssidega Rimi 55g

    Kaerapuder kirssidega Rimi 55g

    1.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,09 €/kg

  • Hommikusöögihelbed Lion Wildcrush 360g

    Hommikusöögihelbed Lion Wildcrush 360g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,86 €/kg

Filtreeri

Filtreeri