Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Täisterakaerahelbed Helen 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Täisterakaerahelbed Helen 500g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,78 €/kg

  • Röst. müsli maapähkli-maapähklikr. Sante 350g

    Röst. müsli maapähkli-maapähklikr. Sante 350g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,69 €/kg

  • Müslibatoon kookose ja piimašok. Rimi 30g

    Müslibatoon kookose ja piimašok. Rimi 30g

    0.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,67 €/kg

  • Batoon Nesquik Nestle 25g

    Batoon Nesquik Nestle 25g

    0.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,60 €/kg

  • Maisihelbed Baltix 500g

    Maisihelbed Baltix 500g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,18 €/kg

  • Gr.müsli brow.-kir. m.ain. Go On Protein 300g

    Gr.müsli brow.-kir. m.ain. Go On Protein 300g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,97 €/kg

  • Krõbe müsli Nestle Fitness Granola Honey 300g

    Krõbe müsli Nestle Fitness Granola Honey 300g

    4.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,63 €/kg

  • Müslibatoon maasikamaitseline Rimi 30g

    Müslibatoon maasikamaitseline Rimi 30g

    0.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,67 €/kg

  • Hommikusöök fruity froops Oho 500g
    Piimavaba

    Hommikusöök fruity froops Oho 500g

    4.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,58 €/kg

  • Kaerahelbed Veski Mati 1kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kaerahelbed Veski Mati 1kg

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,49 €/kg

  • Müslibatoon ban. ja piimašok. Rimi 30g

    Müslibatoon ban. ja piimašok. Rimi 30g

    0.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,67 €/kg

  • Müsli Extra White Choco&Raspberry Rimi 375g

    Müsli Extra White Choco&Raspberry Rimi 375g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,84 €/kg

  • Maisihelbebatoon gluteenivaba Nestle 22g
    Piimavaba Gluteenivaba

    Maisihelbebatoon gluteenivaba Nestle 22g

    0.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,55 €/kg

  • Gr. müsli päh.-šok. m.ain. Go On Protein 300g

    Gr. müsli päh.-šok. m.ain. Go On Protein 300g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,97 €/kg

  • Täisterakaerahelbed Herkuless Bio 500g
    Mahetooted RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Täisterakaerahelbed Herkuless Bio 500g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,70 €/kg

  • Müslibatoon kuivatatud aprikoosidega Rimi 30g

    Müslibatoon kuivatatud aprikoosidega Rimi 30g

    0.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,67 €/kg

  • Kiirkaerahelbed Herkuless Bio 450g
    Mahetooted RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kiirkaerahelbed Herkuless Bio 450g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,22 €/kg

  • Müslibatoon ban. šok. Sante Crunchy 40g
    Piimavaba

    Müslibatoon ban. šok. Sante Crunchy 40g

    0.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,25 €/kg

  • Padjakesed kakaomaits. täidisega Start! 250g

    Padjakesed kakaomaits. täidisega Start! 250g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,76 €/kg

  • Röstitud müsli banaani, šokolaadi Sante 350g

    Röstitud müsli banaani, šokolaadi Sante 350g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,97 €/kg

Filtreeri

Filtreeri