Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Müslibatoon šokolaadi-banaani Corny 50g
    Hea hind iga päev

    Müslibatoon šokolaadi-banaani Corny 50g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,00 €/kg

  • Müsli sarapuupähkl. ja datlitega Paulúns 450g

    Müsli sarapuupähkl. ja datlitega Paulúns 450g

    5.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,31 €/kg

  • Glut.vabad täistera kaerahelbed Rimi 500g
    Gluteenivaba Sobib veganitele

    Glut.vabad täistera kaerahelbed Rimi 500g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,50 €/kg

  • Täistera kaerahelbed Rimi 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Täistera kaerahelbed Rimi 500g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,18 €/kg

  • Müslibatoon jõhvika Corny 50g
    Hea hind iga päev

    Müslibatoon jõhvika Corny 50g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,80 €/kg

  • Kiirkaerahelbed Helen 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Kiirkaerahelbed Helen 500g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,98 €/kg

  • Müsli Extra Triple Choco Rimi 375g

    Müsli Extra Triple Choco Rimi 375g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,84 €/kg

  • Riisihelbed Helen 500g
    Valmistatud Eestis

    Riisihelbed Helen 500g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,70 €/kg

  • Batoon Nestle Fitness Red Berries 23,5g

    Batoon Nestle Fitness Red Berries 23,5g

    0.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,58 €/kg

  • Odrahelbed Veski Mati 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Odrahelbed Veski Mati 500g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,50 €/kg

  • Neljaviljahelbed Helen 500g
    Valmistatud Eestis

    Neljaviljahelbed Helen 500g

    1.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,70 €/kg

  • Tatrahelbed Helen 500g
    Valmistatud Eestis

    Tatrahelbed Helen 500g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,38 €/kg

  • Maisihelbed krõbedad vitamiin. Nestle 375g
    Piimavaba Gluteenivaba

    Maisihelbed krõbedad vitamiin. Nestle 375g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,87 €/kg

  • Müslibatoon kookosega Corny 50g
    Hea hind iga päev

    Müslibatoon kookosega Corny 50g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,80 €/kg

  • Müsli seemnete-pähk. Salling Eko öko 450g
    Mahetooted

    Müsli seemnete-pähk. Salling Eko öko 450g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,42 €/kg

  • Maisihelbed Rimi suhkruglasuuriga 500g

    Maisihelbed Rimi suhkruglasuuriga 500g

    2.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,90 €/kg

  • Kaerahelbe kiirpuder mustikaga Veski Mati 45g

    Kaerahelbe kiirpuder mustikaga Veski Mati 45g

    0.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,44 €/kg

  • Müsli Rimi jog.,šok. ja ban., krõbe 375g

    Müsli Rimi jog.,šok. ja ban., krõbe 375g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,33 €/kg

  • Krõbe müsli Nestle Fitness Gr. Chocolate 300g

    Krõbe müsli Nestle Fitness Gr. Chocolate 300g

    4.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,63 €/kg

  • Müslibatoon jõhvika-vaarika Sante Crunchy 40g

    Müslibatoon jõhvika-vaarika Sante Crunchy 40g

    0.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,25 €/kg

Filtreeri

Filtreeri