Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Karastusjook Orn Craft Lem. Light Kiivi 0,33l
    Valmistatud Eestis

    Karastusjook Orn Craft Lem. Light Kiivi 0,33l

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,21 €/l

    Pant 0,10 €

  • Alkoholivaba G:N Grapefruit 0,5l purk
    Valmistatud Eestis

    Alkoholivaba G:N Grapefruit 0,5l purk

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,30 €/l

    Pant 0,10 €

  • Min.vesi karb. looduslik Borjomi 1,25l PET

    Min.vesi karb. looduslik Borjomi 1,25l PET

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,23 €/l

    Pant 0,10 €

  • Jook Reload tsitruse/laimi Vitamin Well 50cl

    Jook Reload tsitruse/laimi Vitamin Well 50cl

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,18 €/l

    Pant 0,10 €

  • Karastusjook Dr. Pepper 0,33l

    Karastusjook Dr. Pepper 0,33l

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,48 €/l

    Pant 0,10 €

  • Mineraalvesi Acqua Panna 0,75l

    Mineraalvesi Acqua Panna 0,75l

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,59 €/l

    Pant 0,10 €

  • Kohv jahvatatud Lavazza Oro purgis 250g

    Kohv jahvatatud Lavazza Oro purgis 250g

    10.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 43,96 €/kg

  • Karastusjook Fanta Orange Zero 0,33l
    Suhkruvaba

    Karastusjook Fanta Orange Zero 0,33l

    0.89 € per tk
    Tavahind: 1,25 €

    Hind ühiku kohta: 2,62 €/l

    Pant 0,10 €

  • Energiajook sidruni-laimi maits. Brite 0,33l
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Energiajook sidruni-laimi maits. Brite 0,33l

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,42 €/l

    Pant 0,10 €

  • Tee valge Selection by Rimi Mao Feng 60g

    Tee valge Selection by Rimi Mao Feng 60g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 69,83 €/kg

  • Alkovaba siider Hoggy's Apple 0,5l
    Valmistatud Eestis

    Alkovaba siider Hoggy's Apple 0,5l

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,30 €/l

    Pant 0,10 €

  • Mustikajook Aura 1l
    Valmistatud Eestis

    Mustikajook Aura 1l

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,59 €/l

  • Kummeli tee Rimi 20x1g

    Kummeli tee Rimi 20x1g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 79,50 €/kg

  • Vesi sidruni mahlaga gas. Aura Fruit 0,5l
    Valmistatud Eestis

    Vesi sidruni mahlaga gas. Aura Fruit 0,5l

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,78 €/l

    Pant 0,10 €

  • Roheline tee Gunpowder Ahmad 100g

    Roheline tee Gunpowder Ahmad 100g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 32,90 €/kg

  • Kohvijook piimaga Ice Latte Macchiatto 230ml
    Mahetooted

    Kohvijook piimaga Ice Latte Macchiatto 230ml

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,48 €/l

  • Tee roh. Selection by Rimi Sencha 80g

    Tee roh. Selection by Rimi Sencha 80g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 52,38 €/kg

  • Kohv jahvatatud Lavazza Oro 250g

    Kohv jahvatatud Lavazza Oro 250g

    9.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 39,96 €/kg

  • Tee must Dilmah Premium 25x2g

    Tee must Dilmah Premium 25x2g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 51,80 €/kg

  • Must tee English tea No.1 Ahmad 100g

    Must tee English tea No.1 Ahmad 100g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 32,90 €/kg

Filtreeri

Filtreeri