Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Karb.kar.jook magusainetega Pepsi Max 0,5l

    Karb.kar.jook magusainetega Pepsi Max 0,5l

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,18 €/l

    Pant 0,10 €

  • Alk.vaba siider Somersby Pear 0,5l purk
    Hea hind iga päev

    Alk.vaba siider Somersby Pear 0,5l purk

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,38 €/l

    Pant 0,10 €

  • Vesi karbonis. sidrunim Vichy Classique 0,5l

    Vesi karbonis. sidrunim Vichy Classique 0,5l

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,10 €/l

    Pant 0,10 €

  • Tee must metsamarja Rimi 20x2g

    Tee must metsamarja Rimi 20x2g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 49,75 €/kg

  • Energiajook Red Bull White Editition 0,25l

    Energiajook Red Bull White Editition 0,25l

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,19 €

    Hind ühiku kohta: 3,96 €/l

    Pant 0,10 €

  • Kali A.Le.Coq Klassikaline 1l

    Kali A.Le.Coq Klassikaline 1l

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,55 €/l

    Pant 0,10 €

  • Alkoholivaba õlu Saku Rock Zero 0,5l purk
    Hea hind iga päev

    Alkoholivaba õlu Saku Rock Zero 0,5l purk

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,78 €/l

    Pant 0,10 €

  • Lahustuv kohvi. Jacobs 3in1 Original 10x12,6g

    Lahustuv kohvi. Jacobs 3in1 Original 10x12,6g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,14 €/kg

  • Kookosvesi Vinut 0,33l

    Kookosvesi Vinut 0,33l

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,73 €/l

    Pant 0,10 €

  • Mahlajook viinamarja Aura Fresh 2l
    Valmistatud Eestis

    Mahlajook viinamarja Aura Fresh 2l

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,18 €/l

  • Mango-avokaadosmuuti Selection by Rimi 500ml
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Mango-avokaadosmuuti Selection by Rimi 500ml

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,98 €/l

    Pant 0,10 €

  • Porgandi-õuna-virsikunektar Rimi 0,33l

    Porgandi-õuna-virsikunektar Rimi 0,33l

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,79 €/l

    Pant 0,10 €

  • Siirup metsmaasikamaitseline Rimi 320ml

    Siirup metsmaasikamaitseline Rimi 320ml

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,09 €/l

    Pant 0,10 €

  • Siirup kirsimaitseline Rimi 320ml

    Siirup kirsimaitseline Rimi 320ml

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,09 €/l

    Pant 0,10 €

  • Kohvioad Selection by Rimi Colombia 1kg

    Kohvioad Selection by Rimi Colombia 1kg

    23.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,99 €/kg

  • Tee ürdi piparmündi Rimi 50g

    Tee ürdi piparmündi Rimi 50g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 39,00 €/kg

  • Tee ürdi kummeli Rimi 30g

    Tee ürdi kummeli Rimi 30g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 65,00 €/kg

  • Kohv jahvat. presskannu Lofbergs Prezzo 500g

    Kohv jahvat. presskannu Lofbergs Prezzo 500g

    10.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,38 €/kg

  • Mahlajook Rimi Banaan ja maasikas 200ml
    Hea hind iga päev

    Mahlajook Rimi Banaan ja maasikas 200ml

    0.36 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,80 €/l

  • Lah. kohvijook Jacobs 3in1 Original 20x12,6g

    Lah. kohvijook Jacobs 3in1 Original 20x12,6g

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,99 €/kg

Filtreeri

Filtreeri