Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Karboniseeritud karastusjook Lemon Rimi 0,5l

    Karboniseeritud karastusjook Lemon Rimi 0,5l

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,18 €/l

    Pant 0,10 €

  • Kohvioad Selection by Rimi Brazil 1kg

    Kohvioad Selection by Rimi Brazil 1kg

    23.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,99 €/kg

  • Taimetee Rimi Relax 20x2g

    Taimetee Rimi Relax 20x2g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 49,75 €/kg

  • Alk.vaba kokteil Le Coq Virgin Mojito 0,33l
    Valmistatud Eestis

    Alk.vaba kokteil Le Coq Virgin Mojito 0,33l

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,30 €/l

    Pant 0,10 €

  • Alk.v. õlu Kronenbourg 1664 Blanc 0,33l pdl

    Alk.v. õlu Kronenbourg 1664 Blanc 0,33l pdl

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,52 €/l

    Pant 0,10 €

  • Tee ürdi jõhvika&vaarika Loyd 20x2g

    Tee ürdi jõhvika&vaarika Loyd 20x2g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 69,75 €/kg

  • Porgandinektar Rimi 0,75l

    Porgandinektar Rimi 0,75l

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,72 €/l

    Pant 0,10 €

  • Maitsevesi Maasikas-Basiilik Aura 0,5l
    Valmistatud Eestis

    Maitsevesi Maasikas-Basiilik Aura 0,5l

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,78 €/l

    Pant 0,10 €

  • Tee roheline Rimi Smart 80g
    Hea hind iga päev

    Tee roheline Rimi Smart 80g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,88 €/kg

  • Nektar punase viinamarja Rimi 1l

    Nektar punase viinamarja Rimi 1l

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,95 €/l

  • Punase apelsini jook Pfanner 2l

    Punase apelsini jook Pfanner 2l

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,90 €/l

  • Tee roh. Selection by Rimi Oolong 90g

    Tee roh. Selection by Rimi Oolong 90g

    4.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 48,78 €/kg

  • Siirup pirnimaitseline Aura 0,75l PET
    Valmistatud Eestis

    Siirup pirnimaitseline Aura 0,75l PET

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,73 €/l

    Pant 0,10 €

  • Karbonis. karastusjook maasika Heavenly 0,33l
    Valmistatud Eestis

    Karbonis. karastusjook maasika Heavenly 0,33l

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,52 €/l

    Pant 0,10 €

  • Aloe Vera jook Aleo Premium 0,5l

    Aloe Vera jook Aleo Premium 0,5l

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,98 €/l

    Pant 0,10 €

  • Mineraalvesi karboniseerimata Neptunas 1,5l

    Mineraalvesi karboniseerimata Neptunas 1,5l

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,86 €/l

    Pant 0,10 €

  • Kar.jook Sprite sidr.-laimimaits. karb. 0,33l

    Kar.jook Sprite sidr.-laimimaits. karb. 0,33l

    0.89 € per tk
    Tavahind: 1,25 €

    Hind ühiku kohta: 2,70 €/l

    Pant 0,10 €

  • Tee Must Forest Fruit Lipton 20pk

    Tee Must Forest Fruit Lipton 20pk

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 93,82 €/kg

  • Piparmündilehetee Rimi 20x1,5g

    Piparmündilehetee Rimi 20x1,5g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 53,00 €/kg

  • Apelsini-porgandimahl Kadarbiku 0,5l
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Apelsini-porgandimahl Kadarbiku 0,5l

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,98 €/l

    Pant 0,10 €

Filtreeri

Filtreeri