Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Alkoh. vaba v.v. Wõlu Vahutav Rabarber 0,75l

    Alkoh. vaba v.v. Wõlu Vahutav Rabarber 0,75l

    5.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,19 €/l

    Pant 0,10 €

  • Tropical chia smuuti Selection by Rimi 500ml
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Tropical chia smuuti Selection by Rimi 500ml

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,58 €/l

    Pant 0,10 €

  • Kohvioad Arabica Paulig 1kg

    Kohvioad Arabica Paulig 1kg

    12.49 € per tk
    Tavahind: 14,21 €

    Hind ühiku kohta: 12,49 €/kg

  • Kohvioad keskmine röst Crema Jacobs 1kg

    Kohvioad keskmine röst Crema Jacobs 1kg

    29.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,49 €/kg

  • Kali Karl Friedrich 1,5l plastpudel

    Kali Karl Friedrich 1,5l plastpudel

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,13 €/l

    Pant 0,10 €

  • Kohv jahvatatud Rimi kofeiinivaba 250g

    Kohv jahvatatud Rimi kofeiinivaba 250g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,96 €/kg

  • Vitamiinijook Vitamineral Mental 0,75l
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Vitamiinijook Vitamineral Mental 0,75l

    1.34 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,79 €/l

    Pant 0,10 €

  • Apelsinimahl Salling Eko öko 1l
    Mahetooted

    Apelsinimahl Salling Eko öko 1l

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,59 €/l

  • Karastusjook Kuldne Apelsin A.Le Coq 1.5l
    Valmistatud Eestis

    Karastusjook Kuldne Apelsin A.Le Coq 1.5l

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,06 €/l

    Pant 0,10 €

  • Karastusjook Rimi toonik 1,5l

    Karastusjook Rimi toonik 1,5l

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,99 €/l

    Pant 0,10 €

  • Jook jõhvika Aura 1l
    Valmistatud Eestis

    Jook jõhvika Aura 1l

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,75 €/l

  • Kohvioad keskmine röst Lofbergs Brazil 1kg

    Kohvioad keskmine röst Lofbergs Brazil 1kg

    24.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,29 €/kg

  • Mine.vesi kirsi-aroonia Värska Vurtsvasser 1l
    Valmistatud Eestis

    Mine.vesi kirsi-aroonia Värska Vurtsvasser 1l

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,59 €/l

    Pant 0,10 €

  • Ananassinektar Aura 1l
    Valmistatud Eestis

    Ananassinektar Aura 1l

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,85 €/l

  • Spordijook Oshee multifruit 0,75l

    Spordijook Oshee multifruit 0,75l

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,99 €/l

    Pant 0,10 €

  • Tomatimahl Rimi Smart 100% 1l
    Hea hind iga päev

    Tomatimahl Rimi Smart 100% 1l

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,99 €/l

  • Apelsinimahl Selection by Rimi 0,5l
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Apelsinimahl Selection by Rimi 0,5l

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,78 €/l

    Pant 0,10 €

  • Tee ürdi piparmündi Teekanne 20x1,5g

    Tee ürdi piparmündi Teekanne 20x1,5g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,89 €

    Hind ühiku kohta: 66,33 €/kg

  • Kar.jook ananassi Orn Craft  0,33l prk
    Valmistatud Eestis

    Kar.jook ananassi Orn Craft 0,33l prk

    1.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,09 €/l

    Pant 0,10 €

  • Karastusjook magusainetega Cola Zero Rimi 2l
    Suhkruvaba

    Karastusjook magusainetega Cola Zero Rimi 2l

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,83 €/l

    Pant 0,10 €

Filtreeri

Filtreeri