0
Alk.vaba õlu A.Le Coq Premium 0,5l prk

Alkoholivaba õlu A.Le Coq Premium 0,0% 0,5l purk

0
99 € /tk

1,98 €/l

Pant 0,10 €

Ostukorvis:
1

Maksimaalne kogus saavutatud

Veel tooteid kaubamärgilt

A. Le Coq
 • Päritolumaa

  Eesti

 • Kaubamärk

  A. Le Coq

 • Tootja

  A. Le Coq AS

 • Kogus

  0.5 l

Toote kirjeldus

 • A. Le Coq Premiumi alkoholivabas õlles on säilinud Premiumile omane pehme maitse tänu erilisele valmistamisviisile. Alkoholivaba õlle tootmiseks kasutame valmis kääritatud õlut, millest seejärel eraldame spetsiaalse vaakumaurustamise meetodil alkoholi. Vaakumi tekitamine võimaldab õllest alkoholi välja aurustada madalal temperatuuril, nii ei saa õlle maitse protsessi käigus kannatada ning ka alkoholivabas õlles säilib Premiumi hea ja pehme maitse.

  Alkoholivaba A. Le Coq Premium sobib neile, kes soovivad alkoholitarbimist vähendada või on otsustanud alkoholist üldse loobuda. Loomulikult on see ka parim valik kõigile õllesõpradele nendeks hetkedeks, mil alkoholi tarbimine ei ole kas lubatud või võimalik.

  Alkoholivaba õlle kalorsus on väiksem kui tavapärasel lager-õllel, seetõttu sobib see õlu ka neile, kes muretsevad liigse kehakaalu pärast. Alkoholivaba Premiumi 0,33 l pudelis on vaid 84 kilokalorit (100 milliliitri kohta 25,4 kcal). B-vitamiinide sisaldus teeb alkoholivabast õllest ka sobiva spordijoogi, mis aitab pärast füüsilist pingutust kiiresti taastuda.

Koostisained

 • vesi, ODRALINNASED, humal, pärm

Allergeenid

 • Teraviljad

Tooteinfo ja -pildid on lisatud ainult teavitamise eesmärgil ning on loodud selleks, et parandada teie ostukogemust RIMI veebilehel. Toote tegelik välimus võib pildil olevast tootest natuke erineda. Üleantud kaubad võivad olla erinevates pakendites ja olla teistsugused või erineva kujuga. Kuigi oleme tooteinfo edastanud ja usume, et see on täpne, peaksite enne toote kasutamist lugema teavet pakendi ja etiketi pealt. Pange tähele, et tooted ja nende koostisosad võivad muutuda. RIMI ei vastuta veebisaidil esitatud valede andmete eest.

Alk.vaba õlu A.Le Coq Premium 0,5l prk

Alk.vaba õlu A.Le Coq Premium 0,5l prk

0
99 €/tk

1,98 € /l

Pant 0,10 €

1

Maksimaalne kogus saavutatud

Minu konto

Kohaletoomine
0 EUR