0
0,00 €
Vali aeg

RIMI SOOVITUSPROGRAMMI TINGIMUSED


RIMI e-kaubanduse soovitusprogramm (edaspidi „Soovitusprogramm“) võimaldab selle kasutajatel (edaspidi „Kasutaja“) teenida sooduskoode, suunates teisi inimesi RIMI e-kaubanduse uuteks või naasvateks klientideks.
1. Soovitusprogrammis registreerumine
Soovitusprogrammis osalemiseks ja soovitamise alustamiseks peab Kasutaja looma RIMI e-poe konto, nõustuma RIMI e-poe kasutustingimustega ning seejärel avama E-poe profiili alt valiku ''Soovitusprogramm'' (https://www.rimi.ee/epood/ee/Konto/rimi-soovitusprogramm), et ligi pääseda e-poe soovitusprogrammi lehele.
Pane tähele, et soovitusprogramm kehtib ainult e-poes ja on nähtaval ainult e-poe profiili all. 
2. Unikaalse sooduskoodi genereerimine
Pärast e-poe konto loomist saab iga kasutaja oma unikaalse sooduskoodi jagamiseks. Sooduskoodi saab jagada igaühega.
3. Sooduskoodi kasutamine
Kasutaja, kes pole varem RIMI e-poes ostu sooritanud või kes ei ole seda teinud viimase 12 kuu jooksul – saab kasutada talle jagatud sooduskoodi, lisades selle RIMI e-poe ostukorvis ’’Lisa sooduskood’’ kastikesse. Kood annab -20% allahindlust tavahindadega toodetelt. 
4. Preemia sooduskoodi teenimine
Kasutaja teenib soovitamise eest preemiaks sooduskoodi (-10% tavahindadelt), kui tema jagatud unikaalse sooduskoodiga sooritatakse edukas e-poe ost. Edukas ost tähendab seda, et koodi kasutanud isik peab vormistama e-poe tellimuse ja selle vastu võtma kullerilt või kauplusest (ainult koodi ostukorvi lisamisest ei piisa).
Sooduskood lisatakse Kasutaja kontole, kui tema jagatud koodiga tehtud e-poe tellimus on kohale toimetatud. Kasutaja saab ka e-kirja teel teate, et tema koodi on edukalt kasutatud ning on saanud selle eest endale preemiaks sooduskoodi. E-kiri saadetakse olemasoleva e-poe kasutustingimuste nõustumise alusel ja selleks ei pea eraldi nõusolekut andma. 
5. Preemia sooduskoodi lunastamine
Preemia sooduskoodid on nähtavad Kasutaja RIMI E-poe profiili all sektsioonis ’’Soovitusprogramm'’ jaotises ''Minu sooduskoodid''. Sooduskoodi saab Kasutaja kasutada RIMI e-poe ostude sooritamisel. Ühte preemia sooduskoodi saab kasutada ainult ühe RIMI e-poe ostu sooritamiseks. Sooduskood töötab ainult koodi jaganud Kasutaja kontoga, mitte ühegi teise kontoga. 
6. Piirangud
Kasutaja võib kasutada talle genereeritud unikaalset sooduskoodi ainult RIMI reklaamimise ja potentsiaalsete klientide e-poe suunamise eesmärgil. Kasutaja ei kuva unikaalse sooduskoodi sisu viisil, mis sisaldab või propageerib ebaseaduslikku tegevust või sisu, mis on eksitav, petlik. RIMI võib oma äranägemise järgi muuta või tühistada Kasutaja unikaalset sooduskoodi ja välistada Kasutaja soovitusprogrammis osalemise, kui kahtlustatakse mistahes väärkäitumist. Kasutajal ei ole lubatud luua võltskontosid.

Pane tähele, et sooduskoodid rakenduvad alates e-poe miinimum ostukorvist (20 eur) ja kehtivad mõlemale tarneviisile - kuller ja kaupluse väljastuspunkt.

Minu konto

Tähelepanu!

Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Avaleht Tarneviis
0 0,00 €