Kõik tooted



Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Vikerfor.fil. külmsuit. viil. Saare Kala 150g
    Valmistatud Eestis

    Vikerfor.fil. külmsuit. viil. Saare Kala 150g

    4.29 € per tk
    Tavahind: 6,49 €

    Hind ühiku kohta: 28,60 €/kg

  • Forelliburger, külm. Saare Kala 200g
    Valmistatud Eestis

    Forelliburger, külm. Saare Kala 200g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,95 €/kg

  • Külmsui. vikerfor.filee viil. Saare Kala 200g
    Valmistatud Eestis

    Külmsui. vikerfor.filee viil. Saare Kala 200g

    8.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 41,95 €/kg

  • Õrn.sool. vik.for.fil. Viil. Saare Kala 200g
    Valmistatud Eestis

    Õrn.sool. vik.for.fil. Viil. Saare Kala 200g

    8.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 41,95 €/kg

  • V.forellifil. tk. mangomar. Saare Kala 300g
    Valmistatud Eestis

    V.forellifil. tk. mangomar. Saare Kala 300g

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,63 €/kg

  • Forellinagitsad, külm. Saare Kala 200g
    Valmistatud Eestis

    Forellinagitsad, külm. Saare Kala 200g

    7.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 36,95 €/kg

  • Vik.for. grillsteik mangomar. Saare Kala kg
    Valmistatud Eestis

    Vik.for. grillsteik mangomar. Saare Kala kg

    38.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 38,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.25 kg 0.25kg

  • Õrnas soolas vikerforellifilee viil. 150g
    Valmistatud Eestis

    Õrnas soolas vikerforellifilee viil. 150g

    Ei ole saadaval

Filtreeri

Filtreeri