Kõik tooted



Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Porgandikrõpsud 60g
    Valmistatud Eestis

    Porgandikrõpsud 60g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 44,83 €/kg

  • Punapeedi krõpsud 60g
    Valmistatud Eestis

    Punapeedi krõpsud 60g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 44,83 €/kg

  • Bataadi chilli ja sidruni krõpsud 50g
    Valmistatud Eestis

    Bataadi chilli ja sidruni krõpsud 50g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 69,80 €/kg

Filtreeri

Filtreeri