Kõik tooted



Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Šokolaadiassortii Merci 250g

    Šokolaadiassortii Merci 250g

    5.99 € per tk
    Tavahind: 7,69 €

    Hind ühiku kohta: 23,96 €/kg

  • Tumeda šokolaadi assortii Merci 250g
    Uudistoode

    Tumeda šokolaadi assortii Merci 250g

    5.99 € per tk
    Tavahind: 6,79 €

    Hind ühiku kohta: 23,96 €/kg

  • Šokolaadiassortii mandlitega Merci 250g

    Šokolaadiassortii mandlitega Merci 250g

    5.99 € per tk
    Tavahind: 7,69 €

    Hind ühiku kohta: 23,96 €/kg

  • Šokolaadiassortii mandlitega Merci 400g

    Šokolaadiassortii mandlitega Merci 400g

    12.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 30,97 €/kg

  • Piimašokolaad pähkli&mandli Merci 100g

    Piimašokolaad pähkli&mandli Merci 100g

    2.95 € per tk
    Tavahind: 3,69 €

    Hind ühiku kohta: 29,50 €/kg

  • Šokolaad martsipaniga Merci 112g

    Šokolaad martsipaniga Merci 112g

    2.95 € per tk
    Tavahind: 3,69 €

    Hind ühiku kohta: 26,34 €/kg

Filtreeri

Filtreeri