Kõik tooted



Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kohuke kakao-šokolaadi Magija 23,4% 45g
    Gluteenivaba

    Kohuke kakao-šokolaadi Magija 23,4% 45g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,22 €/kg

  • Kohuke küpsisemaitseline Magija 40g

    Kohuke küpsisemaitseline Magija 40g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,75 €/kg

  • Kohuke matcha täidisega Magija 23,4% 40g

    Kohuke matcha täidisega Magija 23,4% 40g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,75 €/kg

  • Kohuke barbarissimaitseline Magija 40g

    Kohuke barbarissimaitseline Magija 40g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,75 €/kg

Filtreeri

Filtreeri