Kõik tooted



Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Brokkoli mikrovõrsed 25g
    Uudistoode

    Brokkoli mikrovõrsed 25g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 79,60 €/kg

  • Herne mikrovõrsed 25g
    Uudistoode

    Herne mikrovõrsed 25g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 79,60 €/kg

  • Redise mikrovõrsed 25g
    Uudistoode

    Redise mikrovõrsed 25g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 79,60 €/kg

  • Nisu võrsed
    Uudistoode

    Nisu võrsed

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 132,67 €/kg

Filtreeri

Filtreeri