Kõik tooted



Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Külmkuivatatud maasikad Laari Talu 30g
    Valmistatud Eestis

    Külmkuivatatud maasikad Laari Talu 30g

    5.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 189,67 €/kg

  • Külmkuivatatud maasikad Laari Talu 20g
    Valmistatud Eestis

    Külmkuivatatud maasikad Laari Talu 20g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 189,50 €/kg

  • Külmkuivatatud mustikad Laari Talu 20g
    Valmistatud Eestis

    Külmkuivatatud mustikad Laari Talu 20g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 209,50 €/kg

Filtreeri

Filtreeri