Kõik tooted



Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Skumbria õlis Kaija 240g/144g

    Skumbria õlis Kaija 240g/144g

    3.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,46 €/kg

  • Sardiinid tomatikastmes EO Kaija 240g

    Sardiinid tomatikastmes EO Kaija 240g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,96 €/kg

  • Tuunikalapasteet Vahemere moodi Kaija 125g

    Tuunikalapasteet Vahemere moodi Kaija 125g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,49 €

    Hind ühiku kohta: 15,92 €/kg

  • Tuunikala Teriyaki kastmes Kaija 110g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele

    Tuunikala Teriyaki kastmes Kaija 110g

    2.59 € per tk
    Tavahind: 3,29 €

    Hind ühiku kohta: 23,55 €/kg

  • Tuunikala Poke kastmes Kaija 110g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele

    Tuunikala Poke kastmes Kaija 110g

    2.69 € per tk
    Tavahind: 3,39 €

    Hind ühiku kohta: 24,45 €/kg

  • Sprotid õlis EO Kaija 190g

    Sprotid õlis EO Kaija 190g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,24 €/kg

  • Sprotid õilis Kaija EO 160g

    Sprotid õilis Kaija EO 160g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 32,05 €/kg

  • Tuunikala roh. pipra ja sidruniga Kaija 160g

    Tuunikala roh. pipra ja sidruniga Kaija 160g

    Ei ole saadaval

  • Tuunikalapasteet Aasia moodi Kaija 125g

    Tuunikalapasteet Aasia moodi Kaija 125g

    Ei ole saadaval

  • Tuunikala õlis Kaija EO 160g

    Tuunikala õlis Kaija EO 160g

    Ei ole saadaval

Filtreeri

Filtreeri