Kõik tooted



Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Vannirätik Almeda punane 70x140cm

    Vannirätik Almeda punane 70x140cm

    8.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,99 €/tk

  • Tatar, kooritud Rimi Free From 375g
    Sobib veganitele

    Tatar, kooritud Rimi Free From 375g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,58 €/kg

  • Sorgo Rimi Free From 375g
    Sobib veganitele

    Sorgo Rimi Free From 375g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,51 €/kg

  • Õlu Paradiis Hiiumaa Pruulikoda 4,6%vol 0,44l
    Valmistatud Eestis

    Õlu Paradiis Hiiumaa Pruulikoda 4,6%vol 0,44l

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,66 €/l

    Pant 0,10 €

  • Küpsised mandli-jõhvika The Beginnings 80g
    Gluteenivaba Sobib veganitele

    Küpsised mandli-jõhvika The Beginnings 80g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 43,63 €/kg

  • Keto pitsapõhi Rimi Free From 150g

    Keto pitsapõhi Rimi Free From 150g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,60 €/kg

  • Valgubatoon šokolaadimaitseline Fiteg2 35g

    Valgubatoon šokolaadimaitseline Fiteg2 35g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 68,29 €/kg

  • Kih. tab. roh. õun. Maxi Nutrition 40g, mag.

    Kih. tab. roh. õun. Maxi Nutrition 40g, mag.

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 79,75 €/kg

  • Batoon Isostar Energy banaanimaitsega 40g

    Batoon Isostar Energy banaanimaitsega 40g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 42,25 €/kg

  • Proteiiniküpsis pistaatsiaga Go On mag.a. 50g

    Proteiiniküpsis pistaatsiaga Go On mag.a. 50g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,80 €/kg

  • Singipitsa Rimi TK
    Valmistatud Eestis

    Singipitsa Rimi TK

    12.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,61 €/kg

    Pitsa saadaval ekspress- ja kauplusesse järeletulemisteenusel (Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrumi, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere ja Võru Rimi kauplusest) vahemikus 10:00-18:00.

    Soojana saad pitsa kätte, kui tuled kohe tellimusele järele.

    Ise järele tulemisega tellitud pitsat hoiustame toatemperatuuril kuni 6h!

  • LED lamp Cozy Home 2,9W E27 250lm

    LED lamp Cozy Home 2,9W E27 250lm

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,99 €/tk

  • Dušigeel Almeda Lab kofeiiniga 1% 300ml

    Dušigeel Almeda Lab kofeiiniga 1% 300ml

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,63 €/l

  • Juuksemask Alama Professional No Yellow 500ml

    Juuksemask Alama Professional No Yellow 500ml

    10.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,58 €/l

  • Palsam Alama Professional Hydrating 300ml

    Palsam Alama Professional Hydrating 300ml

    6.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,97 €/l

  • Veekeedukann Thomas 1.7L FK-1703

    Veekeedukann Thomas 1.7L FK-1703

    18.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,99 €/tk

  • Röster 850W valge TA1046-GS

    Röster 850W valge TA1046-GS

    24.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,99 €/tk

  • Šok.kook tum.šok. Beldessert Lava Cake 2x90g

    Šok.kook tum.šok. Beldessert Lava Cake 2x90g

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,50 €/kg

  • Šok.kook soolakar. Beldessert Lava Cake 2x90g

    Šok.kook soolakar. Beldessert Lava Cake 2x90g

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,50 €/kg

  • Juust paneeritud, sügavkülmutatud Nowaco 200g

    Juust paneeritud, sügavkülmutatud Nowaco 200g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,45 €/kg

Filtreeri

Filtreeri