Kõik tooted



Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Vein Bree Gewürztraminer 10% 0,75l
    Saksamaa
    Hea hind iga päev

    Vein Bree Gewürztraminer 10% 0,75l

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,99 €/l

  • Piir.j. Caminante Colombo Black Sp. 40% 0,7l

    Piir.j. Caminante Colombo Black Sp. 40% 0,7l

    14.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,41 €/l

  • Konstr. Lego Politsei Vangiveok 60479
    14
    39 €
    14,39 €/tk

    Konstr. Lego Politsei Vangiveok 60479

    20.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,59 €/tk

  • Konstr. Lego Karikakrad 11508

    Konstr. Lego Karikakrad 11508

    15.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,49 €/tk

  • Hüg.sid. Always Ultra Sec. Night M.P. S4 36tk

    Hüg.sid. Always Ultra Sec. Night M.P. S4 36tk

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,19 €/tk

  • Hüg.sid. Always Ul. S. Night Ex. M.P. S5 32tk

    Hüg.sid. Always Ul. S. Night Ex. M.P. S5 32tk

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,22 €/tk

  • Konstr. Lego Ujuva Politseipaadi 60456

    Konstr. Lego Ujuva Politseipaadi 60456

    30.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 30,99 €/tk

  • Kreem Nivea Men Sens. niis., tund. näo. 75ml

    Kreem Nivea Men Sens. niis., tund. näo. 75ml

    8.99 € per tk
    Tavahind: 12,19 €

    Hind ühiku kohta: 119,87 €/l

  • Kpn.vein Doppio Passo Pinot Grigio 0,75l
    Itaalia

    Kpn.vein Doppio Passo Pinot Grigio 0,75l

    10.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,07 €/l

  • Kpn.vv Santa Sofia Soave Cl. Mont. 12% 0,75l
    Itaalia

    Kpn.vv Santa Sofia Soave Cl. Mont. 12% 0,75l

    10.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,85 €/l

  • PT Porgandi-ananassisalat 600g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele Valmistatud Eestis
    Spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatav toode

    PT Porgandi-ananassisalat 600g

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,48 €/kg

  • Kpn.pvv. Cielo Frizzante Prosecco 10,5% 0,2l
    Itaalia
    Hea hind iga päev

    Kpn.pvv. Cielo Frizzante Prosecco 10,5% 0,2l

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,95 €/l

  • Kassitoit kana-vasika Nutribalance 4x100g

    Kassitoit kana-vasika Nutribalance 4x100g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,72 €/kg

  • Võileib Polar mozzarella-kirsstomat Rimi 160g

    Võileib Polar mozzarella-kirsstomat Rimi 160g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 3,35 €

    Hind ühiku kohta: 18,69 €/kg

  • Singipitsa Rimi TK
    Valmistatud Eestis

    Singipitsa Rimi TK

    12.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,61 €/kg

    Pitsa saadaval ekspress- ja kauplusesse järeletulemisteenusel (Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrumi, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere ja Võru Rimi kauplusest) vahemikus 10:00-18:00.

    Soojana saad pitsa kätte, kui tuled kohe tellimusele järele.

    Ise järele tulemisega tellitud pitsat hoiustame toatemperatuuril kuni 6h!

  • Ihupiim sügavniisutav 400ml

    Ihupiim sügavniisutav 400ml

    10.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,97 €/l

  • Marker Kores High Liner Plus sinine

    Marker Kores High Liner Plus sinine

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,49 €/tk

  • Kustukummid Kores KE-30 40x21x10mm, 3tk

    Kustukummid Kores KE-30 40x21x10mm, 3tk

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,66 €/tk

  • Liim Kores Eco Universal Glue 60ml

    Liim Kores Eco Universal Glue 60ml

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,99 €/tk

  • Värvilised pliiatsid Kores Kromas 24tk

    Värvilised pliiatsid Kores Kromas 24tk

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,33 €/tk

Filtreeri

Filtreeri