Kõik tooted



Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kaste Arrabibiata Barilla 400g
    Laktoosivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Kaste Arrabibiata Barilla 400g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,97 €/kg

  • Nätsukommid puuviljamaitsega Poesia 38g

    Nätsukommid puuviljamaitsega Poesia 38g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,79 €/kg

  • Tolmuharja komplekt Salling 5 harjaga

    Tolmuharja komplekt Salling 5 harjaga

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,64 €/tk

  • Pulkdeodorant Dove Classic 48h 50ml

    Pulkdeodorant Dove Classic 48h 50ml

    5.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 103,80 €/l

  • Toidulisand vitamiin C tsink Salling 150 kap.

    Toidulisand vitamiin C tsink Salling 150 kap.

    10.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,07 €/tk

  • Toidulisand Mega B kompleks Salling 100 kap.

    Toidulisand Mega B kompleks Salling 100 kap.

    10.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,11 €/tk

  • Kaasa kingitus
    Närimispulk veisenahast 6+kuud Salling 80g

    Närimispulk veisenahast 6+kuud Salling 80g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,13 €/kg

  • Täidetud oliivid lõhega El Faro 370ml/150g

    Täidetud oliivid lõhega El Faro 370ml/150g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,93 €/kg

  • Mask Biodance Hydro Cera-Nol Real Deep 4tk

    Mask Biodance Hydro Cera-Nol Real Deep 4tk

    26.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,99 €/tk

  • Kehakoorija Almeda SPA Blackcurrant Leaf 300g

    Kehakoorija Almeda SPA Blackcurrant Leaf 300g

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,97 €/l

  • Ühekord. suhkrur. kausid Rimi 500ml 10tk

    Ühekord. suhkrur. kausid Rimi 500ml 10tk

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,25 €/tk

  • Kartulikrõp. vürt. kast. maits. Estrella 115g

    Kartulikrõp. vürt. kast. maits. Estrella 115g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,13 €/kg

  • Pesukapslid universaalsed Persil 28tk

    Pesukapslid universaalsed Persil 28tk

    17.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,64 €/tk

  • Pesukapslid universaalsed Persil 42tk

    Pesukapslid universaalsed Persil 42tk

    26.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,63 €/tk

  • Pulgajäätis Magnum La Pesche 90ml/70g

    Pulgajäätis Magnum La Pesche 90ml/70g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,00 €/kg

  • Kebabikaste küüslaugu Rimi 320g

    Kebabikaste küüslaugu Rimi 320g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,34 €/kg

  • Murakasahvt Aakre 300g
    Valmistatud Eestis

    Murakasahvt Aakre 300g

    7.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,63 €/kg

  • Karastusjook Chill Zero Sprite 0,5l

    Karastusjook Chill Zero Sprite 0,5l

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,58 €/l

    Pant 0,10 €

  • Vahvlisnäkid juustuga Taleriai 135g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Vahvlisnäkid juustuga Taleriai 135g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,00 €/kg

  • Kõva juust Gruyere 47% Entremont 200g

    Kõva juust Gruyere 47% Entremont 200g

    7.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,95 €/kg

Filtreeri

Filtreeri